Android

[prasówka] Star Wars: Knights of the Old Republic dostępne wreszcie na Androida

Tomasz Popielarczyk
[prasówka] Star Wars: Knights of the Old Republic dostępne wreszcie na Androida
25

Jedna z najlepszych gier osadzonych w uniwersum Star Wars, stworzony przez ekipę BioWare RPG Knights of the Old Republic trafia wreszcie na Androida. Grę można kupić za kilkanaście złotych i grać, grać, grać... Dobra premiera w sam raz na nadchodzące wolne dni. Ale co jeszcze wydarzyło się tuż przed...

Jedna z najlepszych gier osadzonych w uniwersum Star Wars, stworzony przez ekipę BioWare RPG Knights of the Old Republic trafia wreszcie na Androida. Grę można kupić za kilkanaście złotych i grać, grać, grać... Dobra premiera w sam raz na nadchodzące wolne dni. Ale co jeszcze wydarzyło się tuż przed świętami w branży?

KotOR na Androida

Jeden z ciekawszych RPG-ów ostatnich lat i do tego osadzony w realiach Gwiezdnych Wojen trafił w końcu do sklepu Google Play. Co ciekawe, gra nie została w żaden szczególny sposób okrojona. Przygotujcie się zatem na pobieranie aż 2,4 GB danych. Za 17,39 zł możemy mieć święta z głowy. Warto się jednak śpieszyć, bo jest to cena niższa o 50 proc. od normalnej, w której gra będzie dostępna z czasem.

W Korei skończył się internet?

Awaria internetu w Korei Północnej? Jak donosi serwis Bloomberg, kraj boryka się z dużym problemem, w wyniku którego tutejsi posiadacze komputerów i dostępu do sieci (a więc zdecydowana mniejszość) nie mogą nawiązać połączenia. Pierwsze komplikacje miały pojawić się już w piątek. Spekuluje się, że za wszystkim stoi rząd USA, który miałby w ten sposób wziąć odwet na Korei za atak na serwery Sony. Oficjalnego potwierdzenia nie ma, zatem istnieje również możliwość, że przyczyną awarii jest wadliwa infrastruktura w Korei lub Chinach, przez które przechodzi cały ruch internetowy do tego kraju.

Nowe AnTuTu

Jeden z najpopularniejszych (jeśli nie najpopularniejszy) benchmarków dla Androida przeszedł poważną metamorfozę. W wersji 5.5 AnTuTu wygląda zupełnie inaczej. Twórcy poszli zgodnie z trendami i postawili na spłaszczony, bardziej minimalistyczny interfejs. Zaimplementowano również wsparcie dla procesorów 64-bitowych, których wydajność aplikacja teraz jest w stanie zmierzyć. Wszystko to dopełnia masa poprawek i załatanych błędów. Aplikacja jest oczywiście dostępna w Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AndroidKoreaGrystar warsantutu