Samsung

Podróbki Samsung Galaxy S21 już dostępne. Na kilka dni przed oficjalną zapowiedzią flagowców

Kamil Świtalski
Podróbki Samsung Galaxy S21 już dostępne. Na kilka dni przed oficjalną zapowiedzią flagowców
5

Takie rzeczy tylko w Chinach. Na tamtejszym rynku pojawiły się podrabiane modele Samsung Galaxy S21 Plus oraz Samsung Galaxy S21 Ultra.

Jak pewnie doskonale wiecie — Samsung zaprasza na oficjalną premierę Galaxy S21 na 14. stycznia. Już w przyszłym tygodniu nowe flagowce nie będą skrywały przed nami absolutnie żadnych tajemnic — chociaż trudno mówić o tym, by teraz ich było ich jakoś spektakularnie dużo. Po tym jak wyciekły teasery wideo, specyfikacja, ceny, a nawet software'owe nowości w One UI 3.1 — prawdopodobnie zbyt wielu niespodzianek nie będzie. Ale chiński rynek jak zwykle potrafi zaskoczyć. Z raportu serwisu iFeng wynika, że podrabiane Smartfony Samsung Galaxy S21 oraz Samsung Galaxy S21 Ultra trafiły już na tamtejszy rynek. Ba, można je nawet zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Jak widać — modele te bazują na dotychczasowych przeciekach. Identyczne obudowy jak na teaserach i renderach/fotografiach, które trafiły do sieci kilka tygodni temu. Jestem bardzo ciekawy czy w podróbkach udało się też skopiować całą resztę: układy, ekrany, wsparcie dla rysika S Pen i całą resztę, która ma przyciągnąć użytkowników do zakupu najnowszych flagowców.

To co się dzieje na tamtejszym rynku od lat pozostaje dla mnie zagadką — ale jak widać, da się. I znając życie: nawet podrabiane wersje najnowszych flagowców Samsunga znajdą swoje grono miłośników. Najlepszym zwrotem akcji w całej tej zabawie byłoby jednak to, gdyby dotychczasowe informacje związane z wyglądem najnowszej linii smartfonów Samsunga się nie potwierdziły. Wówczas widoczne na zdjęciach Galaxy S21 Ultra i Galaxy S21 Plus byłyby najbardziej wyjątkowymi sprzętami, a ich właściciele mieliby powody do radości. Chociaż po całym natłoku informacji - taki obrót zdarzeń jest bardzo mało prawdopodobny...

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu