Gry

PlayStation Plus we wrześniu. Początek roku szkolnego w dobrej formie

Piotr Kurek
PlayStation Plus we wrześniu. Początek roku szkolnego w dobrej formie
3

Sony potwierdziło wcześniejsze doniesienia internautów. Wrześniowa rozpiska PlayStation Plus znana była na kilka dni przed jej oficjalną prezentacją. Początek roku szkolnego zapowiada się interesująco!

Na francuskiej stronie Dealabs, która jest odpowiednikiem naszego Peppera, pojawił się wpis zatwierdzony przez moderatorów, w którym w jeden z użytkowników podzielił się rozpiską dotyczącą wrześniowej oferty PlayStation Plus. I choć oficjalnie Sony niczego nie potwierdza, tak jego dotychczasowa działalność w serwisie sugeruje, że mamy niemal pewność, co do tytułów, które będzie można zapisać do biblioteki. Tym razem to przyzwoite gry, które trafią w gusta różnych graczy.

Gry w PlayStation Plus: wrzesień 2021

7 września w ofercie PlayStation Plus pojawią się:

  • Overcooked! All You Can Eat (PS5) — kompilacja gier kooperacyjnych Overcooked! i Overcooked! 2 wraz z całą dodatkową zawartością, które zostały odświeżone graficznie i oferują tryb gry wieloosobowej online. Dodatkowo w tej wersji pojawiają się nowe nowe poziomy, nowi kucharze i jeszcze więcej świetnej zabawy.
  • Hitman 2 (PS4, PS5) — tej serii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Przygody Agenta 47 towarzyszą nam od 21 lat. Przygodowa gra akcji kładąca nacisk na skradanie i ciche eliminowanie wrogów zabiera graczy w podróż do Miami, Kolumbii, przystani Hawke'a, Bombaju, Vermont oraz na wyspę Sgail.
  • Predator: Hunting Grounds (PS4, PS5) — asymetryczna wieloosobowa strzelanka, w której jeden z graczy wciela się w postać kultowego Predatora, który poluje na grupę Fireteam. Pozostali przejmuję rolę żołnierzy zaliczających wyznaczone misje i starających się przeżyć za wszelką cenę.

PlayStation Plus we wrześniu. PlayStation 5 i wsteczna kompatybilność z PS4

Pamiętajcie, że w gry, które już posiadacie w bibliotece PlayStation Plus, zagracie także na konsoli PlayStation 5. Wsteczna kompatybilność do poprzedniej generacji dotyczyć ma 99% tytułów. Jeśli macie już PS5, pamiętajcie też o PlayStation Plus Collection. To zbiór najlepszych klasyków z PS4, w które można zagrać na nowej konsoli — w ramach jednej opłaty PlayStation Plus. W ostatnim czasie subskrybenci z Polski otrzymali też dostęp do PlayStation Plus Video Pass — VOD z filmami i serialami.

PlayStation Plus na rok za 120 zł

Pamiętajcie też, że do 30 sierpnia w PlayStation Store rok abonamentu PlayStation Plus dostępny jest w promocyjnej cenie 120 zł. Warto skorzystać z tej okazji przed końcem miesiąca. Wciąż macie szansę przypisania do swoich kont Hunter's Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oraz Tennis World Tour 2.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu