Gry

PlayStation Plus w kwietniu. Gry na PlayStation 4

PK
Piotr Kurek
3

Sony zaprezentowało tytuły, w które zagramy w ramach usługi PlayStation Plus w przyszłym miesiącu.

Po miesiącu nieobecności ponownie wracamy z wpisem o grach, które w przyszłym miesiącu trafią do popularnej usługi PlayStation Plus. Jakie tytuły czekają na graczy w kwietniu? Wybór nie jest duży, ale są to całkiem mocne pozycje.

W kwietniu, w ramach abonamentu PlayStation Plus gracze będą mogli dodać dwie gry: The Surge oraz Conan Exiles. The Surge to wydane w 2017 r. RPG akcji od studia Deck 13. Inspirowana grami From Software produkcja zabiega gracza do całkowicie wyeksploatowanego przez ludzkość świata, w którym główny bohater, nowy pracownik korporacji CREO zmuszony zostaje do podjęcia walki z maszynami, które z niewyjaśnionych przyczyn obróciły się przeciw ludziom.

Conan Exiles Exiles to osadzona w krainach Conana Barbarzyńcy gra online z otwartym światem nastawiona na przetrwanie. Gracz rozpoczyna swoją przygodę z pustymi rękami i z każdą kolejną minutą i godziną musi stawiacz czoła przeciwnościom losu i kolejnym wyzwaniom, nie tylko tym, które wymagają umiejętności posługiwania się orężem.

Zobacz też: Rok 2018 obfitował w świetne gry na PlayStation 4. Oto nasze zestawienie najlepszych z nich

PlayStation Plus. Co z grami na PlayStation 3 i PlayStation Vita?

Jeśli szukacie gier na PS3 i PS Vita to niestety muszę Was rozczarować. Sony przestało oferować tytuły na te konsole w ramach usługi PlayStation Plus. Od marca w abonamencie znajdują się tylko pozycje na PlayStation 4. Do końca marca macie możliwość dodania do swojej biblioteki Call of Duty: Modern Warfare Remastered i The Witness. Warto jednak dodać, że w przyszłości mogą pojawić się tytuły, w które zagracie także na PS3 i przenośnej konsoli Sony dzięki tak zwanemu Cross-Buy, która przy zakupie lub do daniu do biblioteki gry na PlayStation 4 w wersji cyfrowej, automatycznie przypisuje do konta wersję tej samej gry na PlayStation Vita i PlayStation 3.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu