E-commerce

Płatności odroczone PayPo już dostępne dla klientów RTV EURO AGD

Piotr Kurek
Płatności odroczone PayPo już dostępne dla klientów RTV EURO AGD
1

Rośnie zainteresowanie ofertą zakupów odroczonych. "Kup teraz, zapłać później" to dobra alternatywa dla rat. Z tej opcji skorzystają teraz klienci sklepów RTV EURO AGD i OleOle!.

Na początku grudnia ubiegłego roku informowaliśmy Was, że PayU wprowadza do swojej usługi płatności odroczone realizowane przez PayPo. PayPo pozwala zapłacić za towar po 30 dniach od złożenia zamówienia. Dodatkowo, umożliwia też rozłożenie płatności na dalsze raty. Metoda ta pojawia się w systemach PayU w ramach platformy płatności odroczonych "Płacę Później". Skorzystać z niej mogą teraz klienci dwóch popularnych sklepów z elektroniką i AGD - RTV EURO AGD.

PayPo już dostępne w RTV EURO AGD. Odroczone płatności na zakupy do 1500 zł

Jak podaje PayPo, rośnie zainteresowanie zakupu sprzętu RTV i AGD z możliwością odroczonej płatności. Nie dziwi więc fakt, że swoje zainteresowanie wykazują najwięksi gracze na polskim rynku. I choć RTV EURO AGD usługę "Płacę później" wprowadziło już w zeszłym roku, tak teraz nawiązuje współpracę z PayPo. A dzięki temu, ze PayPo od zeszłego roku działa z PayU, więcej klientów będzie miało możliwość skorzystania z nowej opcji zakupów.

A jak usługa PayPo w internetowym sklepie RTV EURO AGD wygląda w praktyce? Kupujący na euro.com.pl i oleole.pl za sprzęt RTV i AGD mogą zapłacić metodą Kup teraz, zapłać za 30 dni. Dzięki temu będą mogli uregulować należność za zamówienie złożone online w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów. Jeśli okaże się, że na spłatę potrzebne będzie więcej czasu, będzie można rozłożyć płatność na wygodne raty. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać opcję PayPo|PayU Płacę później jako metodę płatności podczas finalizacji zamówienia, a wartość samego zamówienia nie przekroczy 1500 zł.

Kategorie produktów należące do małego i dużego AGD oraz elektroniki użytkowej są najczęstszym wyborem zakupów Polaków w sklepach online. Tylko na elektronikę wydajemy 30 mld zł rocznie i jest to jedna z głównych kategorii rynku handlowego, dodatkowo napędzana popytem podczas pandemii. W kontekście sprzedaży elektroniki, rozwiązania BNPL mają szczególnie duży potencjał.

- mówi Tomasz Hadzik, Executive Vice President, Board Member w PayPo dodając, że "możliwość odroczenia płatności może bowiem pomóc konsumentom w podjęciu decyzji o zakupie produktów, które zazwyczaj cechują się wyższymi cenami. Nawiązanie współpracy z liderem rynku elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego, jakim jest RTV EURO AGD, umacnia pozycję PayPo w obszarze BNPL w Polsce".

Źródło: informacje prasowe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news