E-commerce

Już od jutra OLX wprowadza opłaty za ogłoszenia w kategorii Elektronika

GU
Grzegorz Ułan
18

Jeśli macie jeszcze jakieś zalegające w domu sprzęty do sprzedania na OLX, warto wystawić je już dziś, od jutra wiązać się to będzie z pewnymi ograniczeniami i opłatami.

Od 10 lipca OLX wprowadza limity i opłaty za wystawianie ogłoszeń w kategorii Elektronika. To nie pierwsza zmiana w opłatach w tym roku, 1 lutego informowaliśmy Was o limitach i opłatach wprowadzonych w kategorii Dom i Ogród.

olx elektronika

Najmniej darmowych ogłoszeń dodacie w podkategoriach Materiały budowlane, Ogrzewanie, Wyposażenie wnętrz oraz Pozostałe – po dwie sztuki. Trzy darmowe ogłoszenia w miesiącu dodacie w podkategoriach Narzędzia, Ogród, Sprzęt AGD oraz Zdrowie, a po 5 ogłoszeń w kategorii Meble.

Teraz przyszła pora na kategorię Elektronika, w której od jutra będziecie mogli wystawić od 3 do 5 darmowych ogłoszeń w zależności od wybranej podkategorii. I tak, najwięcej wystawicie w podkategorii Gry i konsole - 5 oraz Komputery - 4. W pozostałych podkategoriach już tylko 3.

olx elektronika

Po przekroczeniu limitów, najwięcej zapłacicie za ogłoszenia w podkategorii Telefony - 6 zł za ogłoszenie i Telewizory, Tablety, Pozostała elektronika, Komputery, Fotografia - 4 zł. Pozostałe, czyli MP3, Gry i Konsole oraz DVD i Blu-ray - 2 zł. Najtaniej będzie w podkategorii Akcesoria telefoniczne - 1 zł za ogłoszenie.

Jeśli wystawiacie dużo ogłoszeń, będziecie mogli skorzystać z pakietów, a te kosztują od 10 zł za 10 ogłoszeń w podkategorii Akcesoria telefoniczne do 492 zł za 100 ogłoszeń w podkategorii Telefony.

Tak więc można powiedzieć, że już znaczna część OLX jest obłożona limitami i opłatami ponad limit, przynajmniej jeśli chodzi o te najpopularniejsze kategorie, czyli Praca, Motoryzacja, Nieruchomości, Dom i Ogród i od jutra w kategorii Elektronika.

Źródło: OLX.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu