E-commerce

OLX wprowadza opłaty za ogłoszenia w kategorii Dom i Ogród

GU
Grzegorz Ułan
9

Coraz więcej kategorii na OLX.pl objętych jest limitami darmowych ogłoszeń, po Motoryzacji, Pracy czy Nieruchomościach przyszedł czas na również popularną kategorię Dom i Ogród.

Od 1 lutego na OLX.pl zaczną obowiązywać limity darmowych ogłoszeń w kategorii Dom i Ogród, z tym że w różnych podkategoriach różnie to będzie wyglądać.

Najmniej darmowych ogłoszeń dodacie w podkategoriach Materiały budowlane, Ogrzewanie, Wyposażenie wnętrz oraz Pozostałe - po dwie sztuki. Trzy darmowe ogłoszenia w miesiącu dodacie w podkategoriach Narzędzia, Ogród, Sprzęt AGD oraz Zdrowie, a po 5 ogłoszeń w kategorii Meble.

Po wykorzystaniu limitu w wybranych kategoriach będą obowiązywały opłaty. Za pojedyncze ogłoszenie w kategoriach Materiały budowlane, Meble, Narzędzia i Ogrzewanie zapłacimy 5 zł, w Ogród i Sprzęt AGD 3 zł, a w Pozostałe, Wyposażenie wnętrz oraz Zdrowie - 2 zł.

Dla osób, które dodają sporo ogłoszeń dostępne są też pakiety. Najdroższy pakiet 50 ogłoszeń kosztuje 213 zł w podkategoriach Materiały budowlane, Meble, Narzędzia i Ogrzewanie, za ten sam pakiet w Ogród i Sprzęt AGD zapłacimy 128 zł, a w Pozostałe, Wyposażenie wnętrz i Zdrowie 85 zł.

Pakiety są ważne przez 30 dni, w odróżnieniu od innych kategorii, gdzie od momentu aktywacji mamy aż 90 dni na jego wykorzystanie. Cenniki innych kategorii znajdziecie na stronie załącznika do regulaminu - Pakiety Ogłoszeń w Serwisie OLX.pl.

Źródło: Bankier.pl via OLX.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: