Seriale

Nowy serial "Nine Perfect Strangers" błyszczy na zwiastunie

KK
Konrad Kozłowski
0

W zaledwie 10 dni obiecywana jest totalna przemiana - taki ośrodek prowadzi postać Nicole Kidman w nowym serialu "Nine Perfect Strangers".

Autorka książki "Wielkie kłamstewka" Liane Moriarty, napisała także "Nine Perfect Strangers", dlatego nikogo nie dziwi, że od razu zainteresowano się przeniesieniem powieści na ekran. W roli głównej zobaczymy Nicole Kidman, którą pamiętamy z występu hitu HBO. Tym razem ma ona przyciągnąć swoją osobą do produkcji Hulu, która o wiele lepiej wypada na zwiastunie, aniżeli w opisie, z którym zapoznawałem się jakiś czas temu.

O czym opowiada Nine Perfect Strangers

Fabuła skupia się na dziewiątce osób, które trafiają do ośrodka, gdzie mają poradzić sobie wreszcie ze stresem. Ten zapanował nad ich życiem w mieście, a odcięcie się od tego środowiska ma pozwolić na zapanowanie nad własnym życie i na nowe nawiązanie relacji z otoczeniem. Terapia, jaka na nich czeka, obiecuje odmłodzenie i wprowadzenie zdrowego stylu życia.

Straciłem kilka godzin oglądając Sexify – nowy polski serial Netfliksa

Ma ona jednak potrwać tylko 10 dni, co wydaje się niemożliwe, ale w grę najwyraźniej wchodzą niekonwencjonalne metody. Nad podopiecznymi czuwa dyrektor ośrodka Masha (Nicole Kidman), której misją jest ożywienie zmęczonych umysłów i ciał. Jednak nie wszystko jest takie, jakim się wydaje, a tych dziewięciu „doskonałych” nieznajomych nie ma pojęcia, co ich czeka.

Recenzja drugiego sezonu For All Mankind na Apple TV+

Obsada i twórcy Nine Perfect Strangers

W obsadzie znalazły się także inne znajome twarze, między innymi Regina Hall, Melissa McCarthy, Michael Shannon, Manny Jacinto, Tiffany Boone, Luke Evans, Melvin Gregg, Grace Van Patten, Asher Keddie, Samara Weaving oraz Bobby Cannavale. Serial zaczął powstawać w maju 2019 roku, producentem wykonawczym jest Bruna Papandrea, a twórcą i producentem wykonawczym David E. Kelley. Co ciekawe, Kidman, Papandrea oraz Kelley współpracowali przy serialu "Od nowa" dla HBO.

5. sezon „Rick and Morty” i wszystkie poprzednie odcinki na HBO GO! [data premiery]

Zwiastun Nine Perfect Strangers

Sporo akcji i nowości w maju na Netflix – oto lista nadchodzących premier!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu