Google

Nowy Gmail jest już systematycznie włączany losowym użytkownikom. Jak go uaktywnić?

Grzegorz Ułan
Nowy Gmail jest już systematycznie włączany losowym użytkownikom. Jak go uaktywnić?
39

O starcie nowej wersji poczty od Google informowaliśmy Was wczoraj. Dziś nowy Gmail włączany jest systematycznie nowym użytkownikom. Przyznam, że sam kombinowałem mocno, by niejako przyspieszyć ten proces u siebie. Zmieniałem przy tym język interfejsu w tą i z powrotem, aż w końcu zaskoczyło:). N...

O starcie nowej wersji poczty od Google informowaliśmy Was wczoraj. Dziś nowy Gmail włączany jest systematycznie nowym użytkownikom. Przyznam, że sam kombinowałem mocno, by niejako przyspieszyć ten proces u siebie. Zmieniałem przy tym język interfejsu w tą i z powrotem, aż w końcu zaskoczyło:).

Nowe funkcje w tej poczcie sygnalizuje nowa favikona Gmaila na zakładce w Google Chrome. Więc jak sami ją zauważycie u siebie, udajcie się do ustawień poczty i wybierzcie opcję "Skonfiguruj skrzynkę odbiorczą"

Uruchomi nam się pierwsze okno ustawień, gdzie możemy wybrać zakładki, które będą się wyświetlać w naszej nowej skrzynce odbiorczej. Jak widać na zrzucie, w tej chwili jest pustawo, nawet w zakładce "Społeczności" mimo, że wcześniej Google samo udostępniło dedykowaną temu etykietę "Aktualizacje z sieci społecznościowych"

Niemniej jednak, jak pokazują wyskakujące komunikaty, nowego Gmaila trzeba samemu nauczyć właściwego segregowania poczty. Osobiście wydaje mi się, że to właściwy kierunek, który przynajmniej mnie pomoże uporządkować w końcu tę skrzynkę odbiorczą. Na ile się to uda, ciężko w tej chwili oceniać. Na pewno przez jakiś czas będę nad tym intensywnie pracował.

Dajcie znać czy i u Was już działa ta nowa poczta Gmail, no i jak u Was działa ta segregacja wiadomości.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

nowy gmail