Apple

Nowe iPhone'y? Tym razem Apple skopiuje Apple

Konrad Kozłowski
Nowe iPhone'y? Tym razem Apple skopiuje Apple
5

Na zewnątrz skwar, ale my podkręcamy temperaturę jeszcze bardziej - na jesieni doczekamy się nowych iPhone'ów i wychodzi na to, że po udanym eksperymencie Apple postawi wszystko na jedną kartę i trzykrotnie skopiuje samo siebie.

Czy nowe iPhone'y będą rewolucją? I tak, i nie. To będzie na pewno zupełnie nowe rozdanie, bo po raz pierwszy w historii porzucony zostanie klasyczny wygląd urządzeń - nie spodziewamy się następcy iPhone'a 8 - ale z konstrukcją nowych iPhone'ów jesteśmy zaznajomieni już teraz, bo będą to trzy różne wersje już dostępnego iPhone'a X.

Dlaczego użytkownicy iOS-a są tak oddani marce Apple? Co się stało z kolorowym iPhone'em 5C? Skoro poprzedni rok upłynął pod znakiem wcięcia w ekranie, to czy następne lata będą podobne? Czy Apple nareszcie udało się wbudować czytnik linii papilarnych w ekran? Jeśli tak, to byłaby to chyba najpilniej strzeżona tajemnica ostatnich miesięcy. Tak wiele pytań, tak wiele plotek, tak dużo do przedyskutowania.

O tym, co pokaże Apple przeczytacie w poniższych materiałach:

Po dłuższej przerwie wracamy z nowym odcinkiem podcastu Antyweb Po Godzinach i naprawdę jest o czym opowiadać. Miłego słuchania!

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu