Telekomy

Nowa oferta Virgin Mobile, nawet 30 GB i pełen no limit za 39 zł, ale jest jeden haczyk

Grzegorz Ułan
Nowa oferta Virgin Mobile, nawet 30 GB i pełen no limit za 39 zł, ale jest jeden haczyk
16

Virgin Mobile wprowadziło do swojej oferty plany abonamentowe na początku zeszłego roku, na początek w formie modułowej, by po pół roku zmodyfikować je trochę udostępniając 3 plany taryfowe za 19 zł, 29 zł i 39 zł. Teraz zostały one mocno odświeżone przy tej samej cenie, ale obciążone koniecznością podpisania umowy na 24 miesiące.

Wprawdzie Virgin Mobile miał już taki jeden dodatkowy plan z umową na 24 miesiące, klienci którzy się na niego decydowali mogli liczyć na rozmowy, wiadomości i pakiet GB do wykorzystania w UE, ale z nowej oferty w przypadku wszystkich trzech planów, można skorzystać tylko po podpisaniu umowy na 24 miesiące.

Grażyna Piotrowska – Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska:

Nasza nowa oferta jest prosta, przejrzysta i dopasowana do obecnych oczekiwań konsumentów. Klienci za dobrą cenę otrzymują dużo więcej. Nie muszą martwić się limitami minut, danych czy SMS-ów. Tak skonstruowana oferta to również odpowiedź na to jak obecnie korzystamy z smartfonów. Coraz częściej staje się on ważniejszy od telewizji czy komputera. Co więcej dla wielu jest on także ważnym narzędziem budowania relacji. Nowa oferta Virgin Mobile spełnia wszystkie te oczekiwania.

Nowa oferta na abonament w Virgin Mobile

Ale w zamian dostajemy całkiem przyjemne pakiety. Co się zmieniło? Prócz cen, które pozostały na tym samym poziomie, w każdym planie mamy teraz więcej gigabajtów (dostępne również w UE). W pierwszym planie nielimitowane rozmowy komórkowe i SMS-y oraz 9 GB transferu danych (bez umowy 3 GB) za 19 zł. Drugi plan to nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y wraz z paczką danych 20 GB (bez umowy 8 GB) za 29 zł. Ostatni, trzeci plan to ten sam zestaw tylko z większym transferem danych 30 GB (bez umowy 15 GB) za 39 zł. Szczegóły nowej oferty na abonament w Virgin Mobile.

Na szczęście nie znikają abonamenty bez umowy na 24 miesiące, ale w nich dostępne będą mniejsze paczki danych, których można zdobyć w zależności od stażu od 5 do 23 GB. Szczegóły tej oferty opisałem Wam w osobnym wpisie pod tym linkiem.

Nowa oferta rodzinna w Virgin Mobile

W przypadku gdy mamy w rodzinie lub wśród znajomych kilka osób, które będą chciały z nami wziąć abonament w Virgin Mobile możemy skorzystać z oferty rodzinnej, w której dostępny będzie teraz tylko plan 2 jako numer główny, a do niego będzie można dobrać dodatkowe numery od dwóch do pięciu, każdy z nich dostaje nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz SMS-y i MMS-y wraz z 20 GB transferu danych. Każdy dodatkowy numer kosztuje 14,50 zł miesięcznie. Tu też umowę podpisujemy na 24 miesiące.

Szczegóły nowej oferty rodzinnej w Virgin Mobile.

Nowa oferta na kartę w Virgin Mobile

To nie koniec niespodzianek od tego operatora, wraz z odświeżeniem oferty abonamentowej doczekaliśmy się zupełnie nowej oferty na kartę. Do tej pory dostępnych było zdecydowanie więcej taryf, teraz Virgin Mobile postanowił okroić ofertę do trzech.

Ze starej oferty pozostały dwie taryfy - #FREEMIUM oraz #PEŁENLUZ oraz doszła jedna zupełnie nowa #GIGADAJE za 25 zł, gdzie dostaniemy nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y/MMS-y oraz 15 GB transferu danych za 25 zł. Dla przypomnienia w najpopularniejszej dotychczas taryfie na kartę - #BEZLIMITU za 29,00 zł dostawaliśmy 10 GB transferu danych.

Szczegóły nowej oferty na kartę w Virgin Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu