Telekomy

Play udostępnia pierwszą ofertę na kartę dla rodzin

Grzegorz Ułan
22

Pierwszą ofertą na kartę, gdzie można było aktywować więcej niż jeden numer na korzystniejszych warunkach niż w pojedynkę był Duet Na Kartę. Dziś Play zaprezentował nową ofertę na kartę, gdzie cała rodzina może dołączyć do konta głównego - FORMUŁA RODZINA oraz nową ofertę na kartę dla jednego numeru - SOLO w Play na kartę.

W ofercie rodzinnej właściciel konta głównego może wygodnie zarządzać całą grupą z poziomu aplikacji PLAY24, włączać i wyłączać pakiety dla wszystkich członków, których maksymalnie może być 8 łącznie z głównym numerem.

W ramach wspólnej oferty rodzinnej, każdy z członków grupy może korzystać z nielimitowanych rozmów do wszystkich oraz z nielimitowanych SMS-ów. Transfer danych jest tu "bez limitu" (15 GB później lejek 1 Mb/s) dla każdego i to odróżnia tę nowa ofertę od dotychczasowej dla jednej karty SIM, gdzie dostępne było do tej pory 6 GB transferu danych. Za każdego członka grupy pobierana jest opłata 25 zł, co 30 dni.

Oferta SOLO to podobny pakiet jak dotychczas, czyli nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS, ale większy pakiet transferu danych 10 GB, ale tu niestety nie ma lejka, dalsze korzystanie z transferu danych po wykorzystaniu limitu naraża nas na naliczanie opłat według cennika.

W obu nowych ofertach udostępnione zostaną następujące pakiety roamingowe do wykorzystania w UE - pakiet 100 minut na rozmowy (później 6 groszy za wychodzące i 3 grosze za przychodzące), pakiet 50 SMS-ów/MMS-ów (później 1 grosz/10 groszy) oraz 500 MB na transmisje danych (później 1,2327 groszy za 1 MB).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu