Telekomy

Play udostępnia pierwszą ofertę na kartę dla rodzin

Grzegorz Ułan
Play udostępnia pierwszą ofertę na kartę dla rodzin
22

Pierwszą ofertą na kartę, gdzie można było aktywować więcej niż jeden numer na korzystniejszych warunkach niż w pojedynkę był Duet Na Kartę. Dziś Play zaprezentował nową ofertę na kartę, gdzie cała rodzina może dołączyć do konta głównego - FORMUŁA RODZINA oraz nową ofertę na kartę dla jednego numeru - SOLO w Play na kartę.

W ofercie rodzinnej właściciel konta głównego może wygodnie zarządzać całą grupą z poziomu aplikacji PLAY24, włączać i wyłączać pakiety dla wszystkich członków, których maksymalnie może być 8 łącznie z głównym numerem.

W ramach wspólnej oferty rodzinnej, każdy z członków grupy może korzystać z nielimitowanych rozmów do wszystkich oraz z nielimitowanych SMS-ów. Transfer danych jest tu "bez limitu" (15 GB później lejek 1 Mb/s) dla każdego i to odróżnia tę nowa ofertę od dotychczasowej dla jednej karty SIM, gdzie dostępne było do tej pory 6 GB transferu danych. Za każdego członka grupy pobierana jest opłata 25 zł, co 30 dni.

Oferta SOLO to podobny pakiet jak dotychczas, czyli nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS, ale większy pakiet transferu danych 10 GB, ale tu niestety nie ma lejka, dalsze korzystanie z transferu danych po wykorzystaniu limitu naraża nas na naliczanie opłat według cennika.

W obu nowych ofertach udostępnione zostaną następujące pakiety roamingowe do wykorzystania w UE - pakiet 100 minut na rozmowy (później 6 groszy za wychodzące i 3 grosze za przychodzące), pakiet 50 SMS-ów/MMS-ów (później 1 grosz/10 groszy) oraz 500 MB na transmisje danych (później 1,2327 groszy za 1 MB).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu