Mobile

Największy konkurs na najlepszą polską aplikacje mobilną

GM
Grzegorz Marczak
1

Zostało już tylko 13 dni do końca przyjmowania zgłoszeń w konkursie AppAward! Wiem, że wszyscy planują wrzucić swoje aplikacje na ostatnią chwilę (tak jak to było w poprzednich latach gdzie przez ostatnie dni była dodana większość aplikacji) ale warto zrobić to nieco szybciej. AppAward to konkurs...

Zostało już tylko 13 dni do końca przyjmowania zgłoszeń w konkursie AppAward! Wiem, że wszyscy planują wrzucić swoje aplikacje na ostatnią chwilę (tak jak to było w poprzednich latach gdzie przez ostatnie dni była dodana większość aplikacji) ale warto zrobić to nieco szybciej.

AppAward to konkurs na najlepsze aplikacje mobilne organizowany przez Antyweb i NoNoobs. Jest to już druga edycja tego konkursu w tej formie. Wprowadziliśmy jednak do niej kilka kluczowych zmian.

W AppAward chcemy wybrać i pokazać wszystkim najlepsze aplikacje mobilne jakie powstały w naszym kraju. Wiem, że mamy się czym chwalić – praktycznie codziennie dostajemy zgłoszenia od polskich developerów na Antyapps.pl. Aplikacje mobilne to jednak nie wszystko. Tym razem w AppAward chcemy też wybrać najlepszego operatora roku oraz najlepszy smartphone roku 2014.

Zgłoś swoją aplikację do AppAward, szczerszy opis konkursu znajdziesz tutaj.

Na koniec jedna ważna informacja. Uczestnictwo w konkursie jest darmowe. Dostaję wiele pytań na temat opłat i kosztów związanych ze zgłoszeniami. Powtarzam więc - nie ma żadnych. Można oczywiście zapisać się na galę podczas której będziemy uroczyście ogłaszać wyniki ale nie jest to obowiązek.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu