Microsoft

Najnowsza wersja Windows 10 Technical Preview w polskiej wersji z Cortaną już dostępna!

Grzegorz Ułan
Najnowsza wersja Windows 10 Technical Preview w polskiej wersji z Cortaną już dostępna!
108

Zadziwiająco szybko Microsoft postanowił podzielić się swoimi nowinkami z niedawnej konferencji. Wszyscy przewidywali ten ruch w ciągu najbliższych tygodni, a tu już dziś na stronach Microsoftu pojawiła się najnowsza wersja od razu zintegrowana z Cortaną. Wcześniejsze wersje nie były dostępne w n...

Zadziwiająco szybko Microsoft postanowił podzielić się swoimi nowinkami z niedawnej konferencji. Wszyscy przewidywali ten ruch w ciągu najbliższych tygodni, a tu już dziś na stronach Microsoftu pojawiła się najnowsza wersja od razu zintegrowana z Cortaną.

Wcześniejsze wersje nie były dostępne w naszym języku, tym większa niespodzianka, gdy wejdziemy na stronę pobierania obrazów ISO, gdzie pojawiło się wiele nowych języków, w tym polski.

Oczywiście raczej nie można mówić o działającej równocześnie Cortanie w naszym języku, to byłby ewenement, jakby tak się stało, ale i tak wypada się cieszyć, że sam testowy system został w końcu udostępniony w naszym języku.

Jeśli korzystaliście do tej pory z Windows 10 Technical Preview, wystarczy zaktualizować system w ustawieniach. Ja zabieram się za pobieranie nowego obrazu, lubię na czysto bawić się nowym systemem, a zapowiada się, że to całkiem nowa odsłona tego systemu w porównaniu z poprzednimi wersjami. W tym celu musicie pobrać obraz ISO i wrzucić na DVD bądź klucz USB, dostępnymi w sieci narzędziami do nagrywania obrazów.

Aktualizacja

Jak słusznie zwrócił uwagę w komentarzach Michał, aby skorzystać z polskiej wersji należy pobrać obraz ISO i na nowo zainstalować system. Cortana jedynie w wersji angielskiej. Wszelkie dodatkowe info znajdziecie na stronie pomocy. Dzięki Michał.

Źródło.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot