Netflix

Oto najnowszy i najlepszy zwiastun The Defenders. Jutro premiera!

Konrad Kozłowski
Oto najnowszy i najlepszy zwiastun The Defenders. Jutro premiera!
2

The Defenders debiutują już jutro na Netflix. Z tej okazji zaprezentowany został trzeci i ostatni zwiastun zapowiadający produkcję, w której zobaczymy czworo superbohaterów: Daredevila, Jessicę Jones, Luke'a Cage'a i Iron Fista.

Przy okazji pojawienia się nowego zwiastunu, który obejrzycie poniżej, Netflix podał także dokładną godzinę premiery The Defenders na Netflix. Nastąpi to o... 9:01 czasu polskiego. Wszystkie 8 odcinków zostanie wtedy udostępnione online.

The Defenders - oto najlepszy zwiastun

Po seansie 4 pierwszych epizodów The Defenders, które udostępnił Netflix recenzentom, moje odczucia są mieszane. Choć chemii pomiędzy bohaterami nie brakuje, to całość rozkręca się dosyć powoli, co po prostu drażni. Osoby, które widziały wcześniejsze epizody nie będą zadowolone wprowadzenie każdej z postaci, na co poświęcono zbyt dużo czasu. The Defenders miało być kulminacją dotychczasowych 5 sezonów seriali opowiadających o superbohaterach z Nowego Jorku, a tymczasem Netflix nie mógł odmówić sobie uczynienia produkcji uniwersalną - tak by stała się zrozumiała (w pewnym stopniu) dla widzów, którzy nie widzieli pozostałych serii.

Opublikowany dziś zwiastun uważam za najlepszy ze wszystkich, które promują serial. Wprowadzono odpowiednią dawkę akcji i charakterystyczny klimat. Jeżeli ktoś nie podjął jeszcze decyzji o uruchomieniu odtwarzania jak szybko to możliwe, to jest szansa na to, że zmieni zdanie. Dla przypomnienia wstawiam poniżej wszystkie wcześniejsze materiały promujące The Defenders.

W serialu Marvel: The Defenders, spotykają się Matt Murdock/Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) oraz Danny Randa/Iron Fist (Finn Jones) - czworo wyjątkowych bohaterów, którzy mają jeden wspólny cel - uratować Nowy Jork. To opowieść o czwórce samotnych mścicieli, obarczonych własnymi problemami, którzy dochodzą do wniosku, że wspólnie staną się potężniejsi. 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu