Netflix

Zatrzęsienie nowości na Netflix. Premiery, zapowiedzi i zwiastuny

Konrad Kozłowski
34

Data premiery drugiego sezonu The Crown, zamówienie drugiej serii Ania, nie Anna, dwa filmy na wrzesień i powrót Davida Lettermana. A to nie wszystko, co szykuje Netflix.

Atypowy - nowy serial dostępny od dzisiaj

Nowa seria oryginalna Netfliksa debiutuje właśnie dzisiaj na platformie. Skupia się na nastolatku zmagającym się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Próbuje wieść normalne, w miarę możliwości, życie starając się być niezależnym i odnaleźć swoją drugą połówkę. Zapowiedzi i zwiastuny pozwalały sądzić, że Atypowy to udana produkcja. Od dziś możecie przekonać się sami.

Ania, nie Anna - sezon 2

Ania z Zielonego Wzgórza powróci. Choć serial okazał się czymś zupełnie innym, niż dotychczasowe ekranizacje książki, to skupił na sobie sporo uwagi i zainteresowania. To spowodowało, że będziemy mogli zobaczyć dalsze przygody Ani na Netflixie. Wiemy, że drugi sezon będzie miał 10 odcinków (o 2 więcej niż pierwsza seria) i zadebiutuje w 2018 roku. Wspólna produkcja CBC i Netfliksa powstanie pod kierownictwem Moira Walley-Beckett nagradzanej statuetkami Emmy. Scenariusz napiszą same kobiety.

-Drugi sezon będzie odważny i pełen niespodzianek. Nowe odcinki są barwne, pełne akcji, ale i wzruszeń. Nie mogę się doczekać, aż widzowie będą mogli zobaczyć zupełnie nowe przygody Ani. - Moira Walley-Beckett

- Ania Shirley to jeden z najlepszych darów, jakie Kanada dała światu. Z niecierpliwością wyczekujemy chwili, kiedy będziemy mogli podzielić się drugim rozdziałem historii Ani z użytkownikami Netflixa na całym świecie – Elizabeth Bradley, wicedyrektor ds. treści w firmie Netflix.

David Letterman na Netflix. Wielki powrót?

Zdjęcie: CBS News.

Netflix najwyraźniej uwielbia dawać kolejne szanse gwiazdom showbiznesu. Był Chappele, był Seinfeld, czas na Lettermana. Prowadzący w latach 1993 - 2015 Late Show na kanale CBS powróci na ekrany za sprawą 6-odcinkowej serii wyprodukowanej przez RadicalMedia. W ciągu 33 lat Letterman poprowadził aż 6028 odcinków późnowieczornych talk show, a swoją decyzję o odejściu ogłosił w 2014 roku. Niezatytułowany jeszcze program Davida Lettermana na Netflix będzie miał premierę w 2018 roku, a w każdym z odcinków będzie miał jednego gościa. Niektóre tematy omówi także poza studiem.

Film "Najpierw zabili mojego ojca" od Angeliny Jolie

Już 15 września na Netflix zadebiutuje film wyreżyserowany przez Angelinę Jolie. Nosi on tytuł “Najpierw zabili mojego ojca” i jest oparty na książce Loung Ung - wieloletniej działaczki na rzecz praw człowieka - która zdołała przeżyć  krwawy reżim Czerwonych Khmerów w Kambodży trwający w latach 1975-1978.

Our Souls At Night - pierwszy teaser nowego filmu

Dwa tygodnie po debiucie filmu Angeliny Jolie na Netfliksie pojawi się film z Jane Fondą i Robertem Redfordem w rolach głównych, których bohaterowie zdążyli już pochować swoich małżonków. Mieszkający od lat obok siebie sąsiedzi dopiero teraz nawiązują bliższy kontakt, kiedy Addie Moore (Jane Fonda) niespodziewanie odwiedza Louisa Watersa (Robert Redford). Akcja filmu opartego o książkę Kenta Harufa o tym samym tytule rozgrywa się w Kolorado, a za produkcję odpowiadają Scott Neustadter i Michael H. Weber (twórcy Gwiazd naszych wina).

The Crown - sezon 2

Jedna z najdroższych produkcji serialowych Netfliksa doczekała się zapowiedzi premiery drugiego sezonu. The Crown opowiadający o życiu Królowej Elżbiety II powróci już 8 grudnia. Jak czytamy w opisie serii “drugi sezon rozpoczyna się od nielegalnej agresji Sił Zbrojnych Jej Królewskiej Mości na Egipt, a kończy odejściem premiera Harolda Macmillana na skutek druzgocącego skandalu”. 

The Expanse - sezon 2 na Netflix

Długo wyczekiwana informacja o pojawieniu się drugiej serii The Expanse na Netflix nareszcie została podana. Wczoraj poznaliśmy dokładną datę - 8 września 2017 roku. Jeśli nie obejrzeliście jeszcze pierwszego sezonu, to macie stosunkowo sporo czasu na nadrobienie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu