Moje przemyślenia

Mobeelizer jako jedyny polski serwis na Seedcamp NY

GM
Grzegorz Marczak
3

Jeśli nie pamiętacie czym jest opisywan już wcześniej na Antyweb Mobeelizer to przypomnę. To usługa SaaS, która udostępnia infrastrukturę do synchronizacji danych dla aplikacji mobilnych, kierowana zarówno do deweloperów jak i do firm IT. Pomysł został doceniony przez organizatorów Seedcamp dzię...

Jeśli nie pamiętacie czym jest opisywan już wcześniej na Antyweb Mobeelizer to przypomnę. To usługa SaaS, która udostępnia infrastrukturę do synchronizacji danych dla aplikacji mobilnych, kierowana zarówno do deweloperów jak i do firm IT.

Pomysł został doceniony przez organizatorów Seedcamp dzięki czemu mobeelizer znalazł się w wyjątkowej grupie 20 startupów z całego świata, które będą miały szansę zaprezentować się przed jury składającego się z przedsiębiorców, inwestorów i mentorów. Wygrana to nie tylko wsparcie finansowe, ale również wsparcie specjalistów seedcamp przez następny rok rozwoju projektu.

Seedcamp to wprawdzie nie YCombinator ale taki wyjazd na pewno się przyda polskiej firmie, szczególnie że w większości przypadków nasze produkty i usługi są doceniane na tego typu imprezach (czytaj warto pojechać i się pokazać). Trzymam kciuki za Mobeelizer i mam nadzieję, że dobrze wypadną.

Marcin Perłak zgodził się też napisać felieton dla Antyweb opisujący wyjazd i ich doświadczenia po tej imprezie!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupseedcamp