Gry

Mamy dla Was kody na State of Decay, jedną z najlepszych gier z zombiakami na Xboksa One!

Tomasz Popielarczyk
Mamy dla Was kody na State of Decay, jedną z najlepszych gier z zombiakami na Xboksa One!
21

Nie tak dawno recenzowałem dla Was State of Decay: Year One Survival Edition, będącą odświeżoną wersją hitu z Xboksa 360. Gra jest jedną z najciekawszych i najbardziej grywalnych produkcji nawiązujących klimatem do serialu The Walking Dead i mu podobnych. Teraz, chcemy Wam rozdać kilka kodów, żebyśc...

Nie tak dawno recenzowałem dla Was State of Decay: Year One Survival Edition, będącą odświeżoną wersją hitu z Xboksa 360. Gra jest jedną z najciekawszych i najbardziej grywalnych produkcji nawiązujących klimatem do serialu The Walking Dead i mu podobnych. Teraz, chcemy Wam rozdać kilka kodów, żebyście mogli przekonać się o tym na własnej skórze.

W swojej recenzji postawiłem zremasterowanej wersji State of Decay 7/10, podkreślając przede wszystkim kilka kwestii. Zresztą przytoczę cytat:

W State of Decay gra się przyjemnie – szczególnie, gdy kręcą nas klimaty zombie apokalipsy lub sandboksowe produkcje z nutką ekonomii i garścią elementów RPG-owych. Tutaj znajdziemy tego wszystkiego pod dostatkiem. Niestety niezrozumiałe ograniczenia, naleciałości z budżetowych produkcji i zremasterowana “na odwal się” grafika skutecznie odbierają tę przyjemność. Mam nadzieję, że stosowne patche to wszystko naprawią, bo mimo swoich lat gra ciągle ma sporo do zaoferowania i trudno znaleźć dla niej równie rozbudowaną alternatywę.

Od tamtej pory trochę się zmieniło, gra dostała aktualizację, która co nieco naprawiła. Mam nadzieję, ze to dopiero początek i pojawią się kolejne patche, które doszlifują ten świetny tytuł. Gdyby bowiem nie graficzne wpadki i optymalizacja, z powodzeniem zasłużyłby na mocne 8/10. Nie ukrywam, że stale do niego wracam i czerpię z tego ogromną satysfakcję.

Przejdźmy jednak do sedna. Dostaliśmy od Microsoftu 3 kody na State of Decay w wersji na Xboksa One. Jeżeli chcecie jeden z nich, napiszcie w komentarzu pod tekstem , co najchętniej obejrzelibyście w Antyweb TV (nie musicie trzymać się tematyki growej - macie pełną swobodę). Trzy najciekawsze odpowiedzi wygrywają. Termin ich przesyłania mija w środę (13.05) o godz. 19. Zwycięzców wyłonimy w ciągu 24h od zakończenia konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurskonsoleGryXbox One