Gry

[Krótko] Mortal Kombat X za 66 zł, Shadow of Mordor Premium Edition za 68 zł, starsze produkcje za „piątkę”

PW
Paweł Winiarski
19

Jeśli nie wydaliście jeszcze wszystkich pieniędzy przeznaczonych w tym miesiącu na gry, zerknijcie na promocję w jednym z zagranicznych sklepów. Można tam bowiem złapać kilka nowości w naprawdę atrakcyjnych cenach. Za mniej więcej cztery godziny skończy się bardzo fajna promocja w sklepie G2A. Za...

Jeśli nie wydaliście jeszcze wszystkich pieniędzy przeznaczonych w tym miesiącu na gry, zerknijcie na promocję w jednym z zagranicznych sklepów. Można tam bowiem złapać kilka nowości w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Za mniej więcej cztery godziny skończy się bardzo fajna promocja w sklepie G2A. Zapewne najpierw spojrzycie na Wiedźmina 3 - w polskich sklepach można go kupić taniej. Zerknijcie jednak na Resident Evil 2 (kompletny sezon) za 40,46 zł albo Mortal Kombat X za 66,79 zł. Atrakcyjną ofertą jest też Shadow of Mordor Premium Edition za 68,81 zł. W tej cenie na ogół da się kupić tylko podstawową wersję gry, bez dodatków. Całkiem fajnie prezentują się ceny Call of Duty: Advanced Warfare (97,17 zł) i Batman Arkham Origins (16,16 zł).

Za „symboliczne” kilka złotych można też nabyć starsze pozycje, takie jak Saints Row 2 (5,22 zł), Kane & Lynch 2 (8,06 zł), Manhunt (12,41 zł) i Blood Bowl Legendary Edition (4,82 zł).

PS. W tekście znajduje się nasz reflink do sklepu. Jesteśmy ciekawi jak działa ten mechanizm, a ewentualny zarobek zamierzamy przeznaczyć na piwo przy kolejnym redakcyjnym turnieju konsolowym. Turnieju konsolowym? - zapytacie. W tym tygodniu zobaczycie jak w fajnej atmosferze toczyliśmy boje w Mortal Kombat X.

Promocję znalazł Kraszyk, dzięki!

Źródło

grafika: 1, 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjaG2Amortal kombat x