Telewizja

Światłowód z telewizją i Ligą Mistrzów w Netii za darmo do końca roku. UPC też coś szykuje

Grzegorz Ułan
Światłowód z telewizją i Ligą Mistrzów w Netii za darmo do końca roku. UPC też coś szykuje
11

Po nc+ przyszedł czas na kolejnych operatorów, którzy włączają kanały Polsat Sport Premium do swojej oferty. Dziś ogłosiła to Netia oraz operator kablowy UPC.

O ofercie nc+ skierowanej do fanów piłki nożnej pisaliśmy Wam pod koniec lipca, wtedy to dowiedzieliśmy się, że Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 będą dostępne u tego operatora bez opłat do końca roku.

Jeszcze lepszą ofertę przygotowała Netia, która w najnowszej promocji udostępniła swój pakiet światłowodów z prędkością internetu do 900 Mb/s z telewizją za darmo do końca roku. Kanały Polsat Sport Premium są w tej promocji wliczone w cenę usługi telewizyjnej.

Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny ds. Rynku B2C w Netii:

Netia stworzyła najbardziej atrakcyjną ofertę pakietową z dostępem do Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wśród ogólnopolskich dostawców usług stacjonarnych. Ofertę kierujemy zarówno do naszych obecnych klientów, jak i wszystkich tych, którzy poszukują nowej, atrakcyjnej oferty pakietowej. A dodatkowo klientów Plusa oraz Cyfrowego Polsatu zapraszamy do skorzystania z oferty z rabatem smartDOM.

Można powiedzieć, że to niezła gratka dla kogoś, kto planuje zakup światłowodów czy telewizji z dostępem do rozgrywek LM i LE, w tej promocji może zaoszczędzić nawet 600 zł przy najwyższym pakiecie telewizyjnym i z internetem do 900 Mb/s.

Co z obecnymi klientami? O nich też nie zapomniano, będą mogli skorzystać z kanałów Polsat Sport Premium za darmo do końca roku, później opłata będzie uzależniona od posiadanego pakietu w Netia. Jeśli będziecie chcieli osobno kupić dostęp do kanałów Polsat Sport Premium koszt tego wyniesie 40 zł miesięcznie. Szczegóły tej oferty dostępne są już na dedykowanej stronie Netii.

UPC również dziś ogłosiła włączenie tych kanałów do oferty. Robert Redeleanu, CEO UPC Polska:

Ciągle rozwijamy naszą ofertę telewizyjnej rozrywki i wierzymy, że nic nie daje fanom piłki nożnej takich emocji, jak dostęp do rozgrywek światowej klasy. Dzięki naszej współpracy z Polsatem klienci UPC będą mogli oglądać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy na żywo w bardzo dobrej jakości transmisji przez kolejne 3 lata. Będzie to doskonałe uzupełnienie atrakcyjnego zestawu wydarzeń sportowych dostępnych w UPC, takich jak m.in rozgrywki Bundesligi, Serie A, La Ligi czy Ligue 1. To kolejny dowód naszego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości treści, wzmacniających naszą najlepszą na polskim rynku markę w obszarze Internetu i telewizyjnej rozrywki.

Niestety nie zdradzają jeszcze warunków i cen, te mają być ogłoszone wkrótce. Dla przypomnienia, faza play-off Ligi Mistrzów rozpocznie się 21 sierpnia, natomiast faza grupowa Ligi Europy od 20 września. Wszystkie mecze obu rozgrywek dostępne będą na dwóch kanałach Polsat Sport Premium oraz czterech serwisach pay-per-view.

Źródło: Netia/UPC.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu