Telewizja

Pierwszy operator kablowy w Polsce z ofertą Showmax dla swoich klientów!

Grzegorz Ułan
Pierwszy operator kablowy w Polsce z ofertą Showmax dla swoich klientów!
5

Wygląda na to, ze serwisy streamingowe w Polsce mają się bardzo dobrze, a i my nie mamy na co narzekać w tym temacie, o czym przekonywał Was wczoraj Konrad. VOD w Polsce jeszcze nigdy nie miało się tak dobrze. Dostrzegają to też operatorzy kablowi, włączając je do swojej oferty. Tak dziś zrobiła Vectra, która udostępniła swoim klientom dostęp do oferty Showmax.

To też pewnie swojego rodzaju zabezpieczenie, by klienci nie odpływali od kablówek do serwisów typu Netflix, HBO GO czy Showmax, które własnie pojawia się od dziś w Vectrze.

Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.:

Od dawna oglądanie filmów i seriali nie jest zależne wyłącznie od linearnie nadawanych programów telewizyjnych. Wraz z pojawieniem się odpowiednich urządzeń mobilnych rośnie konsumpcja treści video, które oglądamy o indywidualnie wybranych porach i w różnych miejscach. Zmieniają się nie tylko sposoby, w jaki oglądamy filmy oraz seriale, ale i sposób zamawiania tych treści. Jestem przekonany, że dostęp do zasobów Showmax ułatwi naszym abonentom miłe spędzanie czasu wszędzie tam, gdzie będą znajdywać krótsze lub dłuższe chwile na relaks, rozrywkę i poznawanie świata.

Czym Vectra przekonuje swoich klientów do Showmaxa? Ceną i wygodą, przy zobowiązaniu na co najmniej 12 miesięcy możemy oglądać filmy i seriale na tej platformie za 14,99 zł miesięcznie. Natomiast przy umowie bez zobowiązań - tradycyjne 19,99 zł, ale dochodzi wygoda w postaci jednej płatności na jednej fakturze i brak konieczności podawania danych karty płatniczej, jeśli mielibyśmy indywidualnie wykupować subskrypcje na stronach Showmax.

Maciej Sojka, Dyrektor Zarządzający serwisem Showmax:

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli zaoferować Showmax nowym klientom we współpracy z tak ważnym partnerem, jak Vectra. Współpraca z dużym operatorem to naturalny krok w rozwoju Showmax. To zarazem świetna wiadomość dla wszystkich klientów, którzy od teraz mogą oglądać co chcą i kiedy chcą. Mając całą bibliotekę filmów, seriali i programów Showmax w ramach jednej oferty z Vectrą, użytkownicy otrzymają jeszcze pełniejszy wachlarz najlepszej rozrywki.

Pierwsze dwa miesiące korzystania z Showmax będą za darmo, oferta ta dostępna jest zarówno dla nowych i obecnych klientów Vectra.

Co oglądać na Showmax? Dobrze się składa, bo akurat dziś Konrad dzielił się z Wami pełną listą nowych seriali i filmów na Showmax dostępnych w tym miesiącu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu