Telewizja

Masz prąd w Energa Obrót? W pakiecie dostaniesz dostęp do kanałów WP Pilot

Grzegorz Ułan
Masz prąd w Energa Obrót? W pakiecie dostaniesz dostęp do kanałów WP Pilot
11

Energa Obrót z początkiem sierpnia udostępniła swoim klientom ofertę „Telewizja tam, gdzie Ty”. To nowy wabik i bonus na zachętę przy sprzedaży prądu i pierwsza tego typu oferta w sektorze energetycznym.

„Telewizja tam, gdzie Ty” składa się z dwóch pakietów - Pakiet Prestiżowy Plus, w którym dostępnych jest 70 kanałów telewizyjnych, w tym 46 w jakości HD oraz Pakiet Prestiżowy z 62 kanałami telewizyjnymi - 41 w jakości HD.

Paulina Górska, dyrektor WP Pilot:

Cieszymy się ze współpracy z tak ważnym partnerem jak Energa Obrót. Sprzedaż prądu wraz kontentem telewizyjnym to odpowiedź na potrzeby konsumentów. WP Pilot pozwala na dostarczanie najatrakcyjniejszym programów niezależnie od urządzenia, z którego korzystamy i miejsca, w którym przebywamy. Dzięki temu spełniamy oczekiwania pełnej mobilności i elastyczności w oglądaniu telewizji.

W pakiecie Prestiżowy Plus wart odnotowania jest dodatkowy dostęp do 4 kanałów ELEVEN SPORTS, na których fani piłki nożnej mogą oglądać mecze hiszpańskiej La Ligi, niemieckiej Bundesligi czy włoskiej Serie A.

Dariusz Chrzanowski, wiceprezes Energi Obrotu:

Nasza oferta „Telewizja tam, gdzie Ty” to pierwszy taki produkt na polskim rynku. Urządzenia mobilne są jednym z najbardziej wygodnych kanałów konsumowania treści wideo, których popularność rośnie niezwykle dynamicznie. 70 najpopularniejszych stacji, w tym pakiety sportowe, czy poradnikowe w atrakcyjnej cenie, to ciekawa propozycja dla bardzo szerokiego grona klientów. Dodatkową zaletą jest brak kosztów montażu, instalacji, czy aktywacji pakietu. Telewizja podąża za Tobą – czyli jest dokładnie tam, gdzie Ty. Wystarczy dostęp do Internetu.

Niestety najważniejsze, czyli jaka będzie cena tych pakietów dla klientów Energa, WP nie podaje tłumacząc to tym, że Energa prawdopodobnie będzie dołączała kanały WP Pilot w ofercie sprzedażowej energii, więc będzie to dodatkowy wabik i cena tych pakietów z pewnością będzie niższa niż bezpośrednio przez stronę WP Pilot w ofercie dla wszystkich.

Dodatkowo wysłaliśmy zapytanie do rzecznika prasowego Energa z prośbą o przybliżenie warunków dostępu do tych kanałów, jak otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy ten wpis.

Więcej informacji dostępnych jest na dedykowanej ofercie stronie WP Pilot.

Źródło: inf.prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu