13

Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA w nc+ bez dodatkowych opłat, ale z haczykiem

liga mistrzow nc plus
Pomimo przejęcia przez Cyfrowy Polsat praw do transmisji rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, nc+ zapewni swoim widzom dostęp do spotkań na żywo. Co więcej,abonenci posiadający Canal+ nie będą musieli ponieść żadnych dodatkowych kosztów, ale tylko do końca roku.

Platforma nc+ ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie współpracy z Telewizją Polsat. W efekcie wszystkie mecze nadchodzącego sezonu 2017/2018 takich rozgrywek jak Liga Mistrzów i Liga Europy będą mogli obejrzeć abonenci nc+. Transmisje będą odbywały się na kanałach Polsatu – Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. We wtorki i środy uruchamiane będą też dodatkowe cztery serwisy pay-per-view, które także pojawią się w ofercie nc+.

Najważniejszą chyba informacją dla abonentów nc+ jest fakt, iż posiadacze pakietów z kanałem Canal+ nie będą musieli ponieść żadnych dodatkowych opłat, by uzyskać dostęp do transmisji z Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy – będą one dostępne nieodpłatnie do końca tego roku kalendarzowego.

liga mistrzow nc plus

„Bardzo cieszymy się z tego, że wraz ze startem najbliższego sezonu wszystkie mecze najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich na świecie będzie można nadal oglądać na platformie nc+. Współpraca z Telewizją Polsat w zakresie dystrybucji kanałów i serwisów pay-per-view z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA to znaczący ruch, który wykonaliśmy z myślą o naszych abonentach, dla których niezmiennie od lat budujemy najbogatszą i najbardziej różnorodną ofertę sportową na rynku. Wraz z Ekstraklasą, angielską Premier League, hiszpańską LaLiga, czy niemiecką Bundesligą będzie to gratka dla fanów futbolu.” – Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu nc+ ds. programowych.

Przypominam, że od tego sezonu zmieniły się godziny rozgrywania meczów w ramach Ligi Mistrzów. Porzucona została tradycyjna pora, 20:45, a zastąpiona została przed dwa terminy: 18:55 oraz 21:00. O pierwszej z nich rozpoczną się dwa spotkania, a o drugiej aż sześć. Stąd tak duża liczba kanałów oferowanych przez Telewizję Polsat – dzięki temu po raz pierwszy polscy kibice będą mogli wybierać spośród wszystkich meczy kolejki.

Co czeka po nowym roku na abonentów nc+? Komunikat zdradza część informacji, ale nie pełną ofertę:

Od nowego roku kanały i serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium będą dla nich dostępne w ofertach promocyjnych, w tym także bez dodatkowych opłat. Dla opcji bez zobowiązania planowana cena nie przekroczy 30 zł miesięcznie.

Abonenci nc+, którzy nie posiadają kanału CANAL+ w swojej ofercie, a ich umowa obejmuje pakiet Extra+, będą mogli wykupić dostęp do kanałów i serwisów pay-per-view Polsat Sport Premium w planowanej cenie nie przekraczającej 30 zł miesięcznie bez zobowiązania. Dla posiadaczy innych pakietów bez kanału CANAL+ oferta będzie niedostępna.

Fot. Polsat/UEFA