Mobile

Mamy LG G4! Pierwsze wrażenia przed kamerą

Tomasz Popielarczyk
Mamy LG G4! Pierwsze wrażenia przed kamerą
29

Tradycyjnie po otrzymaniu flagowego smartfona, przygotowujemy wideo z pierwszymi wrażeniami. LG G4 to z całą pewnością urządzenie nietypowe, co widać już po jego konstrukcji. Czy skórzany tył, nakładka LG UX 4.0 i fantastyczne parametry aparatu uczynią go sprzedażowym hitem? O LG G4 już pisałem c...

Tradycyjnie po otrzymaniu flagowego smartfona, przygotowujemy wideo z pierwszymi wrażeniami. LG G4 to z całą pewnością urządzenie nietypowe, co widać już po jego konstrukcji. Czy skórzany tył, nakładka LG UX 4.0 i fantastyczne parametry aparatu uczynią go sprzedażowym hitem?

O LG G4 już pisałem chwilę po światowej premierze w Londynie. Smartfon trafił do Polski miesiąc później - u nas jest od tygodnia. Przed kamerą pokazaliśmy jego wykonanie, wnętrze (te pod klapką, rzecz jasna) oraz możliwości nakładki LG UX 4.0. W planach jeszcze testy aparatu, który jest niewątpliwie jednym z największych atutów tego modelu. Uprzedzając fakty napiszę, że to solidny pretendent do miana najlepszego aparatu na rynku. O tym jednak w swoim czasie. Teraz zapraszam do oglądania.

P.S. Za sprzęt do nagrywania dziękujemy firmie Sony

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu