Ciekawostki technologiczne

Brakuje Ci powodów, by kibicować Legii? Ten może Ci się spodobać

JS
Jakub Szczęsny
13

Legia Warszawa to bez wątpienia jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce, występujący w międzynarodowych rozgrywkach oraz rozpoznawalny w świecie futbolu. Dodatkowo, może poszczycić się największą ilością kibiców w Polsce. Stołeczna drużyna ma niezwykle ciekawą ofertę nie tylko do swoich kibiców, ale również dla wszystkich Warszawiaków - nawet jeżeli kibicują Polonii.

Jak wskazuje informacja prasowa, którą otrzymaliśmy na Antywebową skrzynkę, Legia Warszawa wraz z Hermes Energy Group S.A - największym prywatnym sprzedawcą gazu i energii elektrycznej w
naszym kraju skonstruowała ofertę 1916 energia
, w ramach której wszyscy jej nabywcy będą mogli skorzystać z usług nowego sprzedawcy prądu i gazu. Jak podkreślają obydwie strony tego przedsięwzięcia, pomysł na 1916 energia stanowi połączenie pasji do sportu oraz przywiązania do Warszawy z profesjonalizmem i wiedzą o rynku energetycznym.

Cieszy nas, że partnerem Legii w tymprojekcie została nasza Spółka. Jako podmiot odpowiedzialny za techniczny aspekt całej inicjatywy, gwarantujemy najlepszą obsługę Klienta i konkurencyjne ceny.

Marek Kołtonik, dyrektor ds. marketingu Hermes Energy Group S.A.

Klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy na dostawę energii elektrycznej z 1916 energia zapłacą 223 zł / MWh - jak podano nam w informacji prasowej, jest to o 19,16 % mniej niż przewiduje cennik największego konkurencyjnego warszawskiego podmiotu sprzedającego energię elektryczną. W przypadku gazu ziemnego, cena ma wynosić 96,99 zł / MWh - tutaj można liczyć na 6% oszczędności względem cen proponowanych przez największy podmiot.

Legia

Grono partnerów Legii stale się powiększa. Z dużą radością rozpoczynamy współpracę z firmą Hermes Energy Group. To sprawdzony i odpowiedzialny partner, który specjalnie dla najlepszych kibiców w Polsce - kibiców Legii Warszawa - zaproponował nowoczesny produkt, zapewniający nie tylko codzienne oszczędności, ale także podkreślający ich związek z Klubem. Wierzę, że dzięki wprowadzeniu na rynek marki 1916 energia, której nazwa odwołuje się do historii Legii, mieszkańcy Warszawy jeszcze mocniej będą się z nami identyfikować.

Członek zarządu Legii Warszawa Łukasz Sekuła

Niezwykle osobliwa oferta

Osobliwa, bo ciekawa, niecodzienna i... niezwyczajna. Trudno nam znaleźć cokolwiek podobnego na rynku energetycznym. Biorąc pod uwagę proponowane przez 1916 energia ceny, mogą być one atrakcyjne i co więcej - wcale nie trzeba być kibicem Legii Warszawa, aby z nich skorzystać. Można spokojnie kibicować Polonii i jednocześnie zawrzeć umowę z tym dostawcą.

Legia nie po raz pierwszy zaskakuje nas tego typu informacjami. Jak pewnie doskonale się orientujecie, od 2016 roku funkcjonuje również sekcja esportowa Legii Warszawa. Oczywiście największym zainteresowaniem tej formacji działającej obok klubu cieszą się rozgrywki w grze FIFA, która wśród fanów sportów cieszy się ogromną popularnością, również ze względu na możliwość sprawdzenia swoich sił online. Co więcej, Legia Esports występuje w eliminacjach do FIFA eClub World Cup.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu