Gry

Najlepszy polski horror dostępny za darmo!

Kamil Świtalski
4

W tym roku worek z prezentami wydaje się nie mieć dna. Do Wigilii pozostało jeszcze kilka dni, a... już teraz dostaliśmy kolejny prezent w postaci świetnej darmowej gry.

Jedna z najstrrrrraszniejszych gier zeszłego roku, i to w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu? Myślę, że wszyscy miłośnicy horrorów zgodzą się, że Layers of Fear to ścisła czołówka. Produkcja polskiego studia Blooper Team niewątpliwie skradła serca miłośników gatunku, a Tomasz w swojej recenzji określił go mianem jednego z najlepszych horrorów w jakie grał. Nic dziwnego, to jedna z tych produkcji, które potrafią przestraszyć — i to bez tandetnych jumpscare'ów, które chyba na żadnym starym wyjadaczu nie robią już wrażenia.

Layers of Fear teraz dostępne za darmo!

Humble Bundle w ostatnich tygodniach naprawdę nas rozpieszcza. Cały czas serwują nam świetne paczki a to z grami, a to z aplikacjami, a to z komiksami. Ale na tym jeszcze nie koniec — bo ich sklep Humble Store to zawsze solidna dawka promocji, obok których trudno przejść obojętnie, ceny kuszą już z daleka. Sklep jednak regularnie serwuje nam też darmowe gry. A teraz, jeszcze przez ponad dobę, za darmo można tam zgarnąć wspomniane Layers of Fear w zestawie z fenomenalną ścieżką dźwiękową Arkadiusza Reikowskiego.

Warto się pospieszyć — bo tak jak wspomniałem, czasu pozostało stosunkowo niewiele. Pakiet czekać będzie za darmo tylko do jutra, do godziny osiemnastej. Może atmosfera Layers of Fear niekoniecznie kojarzy się z Bożym Narodzeniem, ale myślę, że żaden gracz nie przejdzie obok takiej okazji obojętnie. Tym bardziej, że gra dostępna jest na komputery z Windowsem, Linuxem, Maci — a w bonusie jest jeszcze klucz do Steama. Oferta dostępna jest pod adresem: https://www.humblebundle.com/store/layers-of-fear-and-soundtrack!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu