Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Gry Homefront i Company Of Heroes 2 za darmo! Czas promocji ograniczony

KK
Konrad Kozłowski
0

Macie wolny wieczór? Brak planów na weekend? Nieważne.  Homefront i Company of Heroes 2 możecie zdobyć dzisiaj za darmo - wystarczy kliknąć.

Homefront za darmo na Steam

Nie tak dawno, bo przed kilkoma dniami Homefront był oferowany kompletnie za darmo w ramach Humble Bundle. Dziś jest rozdawany za darmo bezpośrednio na Steam. O czym jest gra?

Jest rok 2027, po 15 latach nieustających konfliktów spowodowanych kończącymi się surowcami naturalnymi, podłamane Stany Zjednoczone z upadającą gospodarką i zdziesiątkowaną armią zostają zaatakowane przez Wielką Republikę Koreańską. Kraj opuszczony przez wszystkich swoich sojuszników i pozostawiony na pastwę koreańskiego okupanta niknie w oczach. Ludzie są albo uwięzieni, albo współpracują z oprawcą… albo walczą w partyzantce.

Przekonani? No to zapraszam po Homefront na Steama.

Company of Heroes 2 za darmo w Humble Bundle

Drugą z gier, które możecie tego wieczora dodać do swojej kolekcji kompletnie za darmo to Company of Heroes 2. Tak przedstawiona została ona w naszej recenzji:

Osób, które nie przepadają za RTSami tytuł ten na pewno do siebie nie przekona, ponieważ jest dosyć trudny w odbiorze i skomplikowany. Gracze, którzy nie mają alergii na strategie będą z Company of Heroes 2 bardziej niż zadowoleni. Znajdziecie tutaj całe mnóstwo zawartości, będącą zaledwie dodatkiem do genialnego i rozbudowanego trybu dla wielu graczy. Na pewno nie pożałujecie wydanych pieniędzy.

Jeśli nie macie oporów, to możecie przejść na tę stronę i odebrać Company of Heroes 2.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: