Promocje

Pakiet narzędzi dla kreatywnych trafił do Humble Bundle i można go zgarnąć za śmiesznie małe pieniądze

Kamil Świtalski
6

Humble Bundle wielu kojarzy głównie z pakietami gier. Owszem, cała akcja tak się zaczęła — ale dość szybko twórcy wyskoczyli poza te ramy i proponowali nam między innymi komiksy czy oprogramowanie. Kilka godzin temu wystartowała nowa edycja po brzegi wypełniona świetnymi aplikacjami dla kreatywnych!

Przedwczoraj namawiałem was na to, abyście skusili się na ostatni pakiet gier z Humble Mobile Bundle. W nim cały zestaw produkcji, w których po prostu nie będzie czasu na nudę. Dzisiaj przechodzimy dalej: już nie gry, a programy dla twórców. Wideo, muzyki, stron internetowych... a nawet tych, którzy zajmują się grafiką czy fotografią. Cały zestaw dostępny jest w śmiesznie niskiej cenie, bo kiedy chcielibyśmy nabyć wszystkie te programy osobno po cenie proponowanej przez producentów, to musielibyśmy szykować niemal tysiąc dolarów. Tutaj możemy je zgarnąć za ułamek tej kwoty!

Próg pierwszy

W pierwszym pakiecie czekać na nas będą trzy produkty:

  • Soundpool: Stranger Synths
  • Music Maker 80s Edition
  • MAGIX Photo Manager Deluxe

I zgarnąć możemy je... za ile chcemy! Twórcy nie ustalili żadnej dolnej granicy, także jakiejkolwiek kwoty nie zdecydujecie się wpłacić — zestaw dźwięków z syntezatorów, program do tworzenia muzyku w stylistyce lat 80 oraz menadżer zdjęć będą do waszej dyspozycji.

Próg drugi

Tutaj robi się jeszcze ciekawiej. Owszem, pieniądze które musimy przelać za dostęp do tego pakietu są znacznie większe (średnia wpłacanych kwot, która obecnie wynosi około 19 dolarów) — ale do naszej dyspozycji dostaniemy trzy aplikacje z wysokiej półki. Wśród nich znalazły się:

  • Xara Photo & Graphic Designer
  • MAGIX Photostory Deluxe
  • Music Maker Hip Hop Beat Producer

Upraszczając: będzie w czym poprawić zdjęcia, zaprojektować grafiki, zaaplikować efekty... no i wyprodukować beaty — nie tylko do hip hopowych numerów!

Próg trzeci

Najwyższa półka to w tym przypadku cztery dodatkowe pozycje. Co ciekawe, wyceniono je na dwadzieścia dolarów — czyli raptem kilka złotych więcej, niż obecnie wynosi stawka obowiązująca przy drugim zestawie. Moim zdaniem nie bardzo jest się nad czym zastanawiać, bo w zestawie czekają na nas:

  • Xara Web Designer Premium
  • MAGIX Vintage Effects Suite
  • VEGAS pro 14 Edit
  • MAGIX Video Sound Cleaning Lab

Cztery porządne narzędzia, z czego trzy mają szansę okazać się niezastąpionymi kompanami przy tworzeniu materiałów wideo. Zaawansowane efekty muzyczne, program do edycji oraz poprawiania jakości dźwięków składają się na pakiet, obok którego raczej nikt nie powinien przejść obojętnie.

Prawdopodobnie niewielu jest użytkowników, którzy od razu zasiądą do pracy przy całym pakiecie dziesięciu aplikacji — ale myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Tym bardziej, że naprawdę można z nimi odrobinę poczarować, a cena — umówmy się — nie odstrasza. 20 dolarów (ok. 70 PLN) to kwota śmiesznie niska jak za taki pakiet. W sklepie kilkaset złotych przyjdzie nam zapłacić za VEGAS Pro 14 Edit, a tutaj poza nim czeka na nas cały zestaw rozmaitości.

Wszystkie powyższe programy dostępne są na komputery z systemem Microsoft Windows i można je będzie zgarnąć w ramach akcji jeszcze przez blisko dwa tygodnie pod adresem: https://www.humblebundle.com/software/vegas-pro-creative-freedom

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu