Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Sprzęt

Kruger&Matz KM0621EB – słuchawki nauszne, które zmieszczą się w każdej damskiej torebce

31

Nie można zapominać, że Kruger&Matz to nie tylko smartfony i tablety. Korzenie tej marki sięgają segmentu audio, gdzie znajdziemy bardzo rozbudowane portfolio produktów: od domowych i samochodowych systemów audio, przez głośniki, a na słuchawkach skończywszy. Do naszej redakcji trafiły małe i po...

Nie można zapominać, że Kruger&Matz to nie tylko smartfony i tablety. Korzenie tej marki sięgają segmentu audio, gdzie znajdziemy bardzo rozbudowane portfolio produktów: od domowych i samochodowych systemów audio, przez głośniki, a na słuchawkach skończywszy. Do naszej redakcji trafiły małe i poręczne KM0621EB, które wydają się ciekawą w kontekście nadchodzącego dnia kobiet

Słuchawki KM0621EB cechują się bardzo kompaktową konstrukcją. Zastosowanie znalazł tutaj cienki, metalowy pałąk pokryty gumowanym tworzywem, które dobrze przylega do włosów na głowie. Jest on oczywiście regulowany, więc nie ma większych problemów z dostosowaniem słuchawek do własnych preferencji. Pokryty gumą kabelek ma długość 1,2 m i jest zwieńczony pozłacaną wtyczką minijack 3,5 mm.

Producent zastosował tutaj membrany o średnicy 40 mm oraz neodymowe przetworniki. Muszle wykonano od zewnątrz z hebanowego drewna, co jest zdecydowanym wyróżnikiem tych słuchawek. Ułożenie słojów w drewnie sprawia, że nie znajdziemy dwóch identycznych par. Każda jest niepowtarzalna przez co ich właścicielka ma czuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Od wewnątrz wyglądają już bardziej tradycyjnie. Znajdziemy tutaj miękką gąbkę pokrytą eko skórą. W satysfakcjonujący sposób dopasowuje się ona do ucha.

Słuchawki mają zaskakująco duże możliwości regulacji. Muszle możemy wyginać właściwie w dowolnym kierunku, co czyni je ergonomicznymi. To nie wszystko, bo takie rozwiązanie służy mobilności. W razie potrzeby, istnieje możliwość złożenia słuchawek w taki sposób, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Do pełni szczęścia brakuje chyba tylko jednego - fajnego pokrowca w zestawie.

Producent zapewnia, że słuchawki KM0621EB sprawdzą się w wielu zastosowaniach: w biurze, w podróży czy chociażby podczas codziennego użytkowania w przestrzeni miejskiej. Podłączymy je zarówno do komputera, iPhone’a, iPoda jak i każdego innego urządzenia ze złączem minijack. Ich cena wynosi 149 złotych.

Specyfikacja:

  • Średnica głośnika: 40 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 KHz
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Czułość: 110 +/- 3 dB
  • Moc wejściowa: 10 mW
  • Przewód: tworzywo TPE 1,2m
  • Złącze: 3,5mm pozłacane

Tekst powstał we współpracy z Kruger&Matz.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

audiosłuchawkiKruger&Matz