VOD

Najciekawszy serial Polsat Box Go z premierą w tym tygodniu! Jest nowy zwiastun

Piotr Kurek
Najciekawszy serial Polsat Box Go z premierą w tym tygodniu! Jest nowy zwiastun
1

Znacie irlandzki serial "Blood"? Już w tym tygodniu na Polsat Box zadebiutuje jego polska wersja. W rolach głównych grają Małgorzata Foremniak, Vanessa Aleksander oraz Ireneusz Czop.

Jesienna ramówka Polsatu powoli wkracza w kolejną fazę, w ramach której widzowie będą mieli możliwość zobaczenia nowych produkcji oryginalnych. Jedną z nich jest serial "Krew", w którym śledzimy losy rodziny szukającej odpowiedzi na trudne pytania. W produkcji wybija się przede wszystkim wątek kryminalny, trzymający widzów w napięciu i niepewności od pierwszej do ostatniej sceny. Są tu zwroty akcji i niedopowiedzenia skłaniające do szukania rozwiązania całej historii, ale też do zadawania sobie życiowych, często trudnych pytań. Miejscem wydarzeń jest małe miasteczko, które rządzi się swoimi prawami – tajemnice są normą, a na wiele trudnych spraw – szczególnie tych z udziałem wpływowych i liczących się w społeczności osób – spuszczona jest kurtyna milczenia. Wraz z rozwojem akcji w historii wyłaniać się będą wątki psychologiczne i obraz świata bohaterów od wielu lat żyjących w pełnym tajemnic systemie rodzinnym.

 Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. Ciało znalazł Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń opowiedzianej jej przez rodzinę. Szukając sprawcy śmierci mamy, Laura, jej rodzeństwo i ojciec zmierzą się z trudną przeszłością.

"Krew". Małgorzata Foremniak w nowym serialu Polsatu

W sieci zadebiutował właśnie najnowszy zwiastun, który przybliża nieco bohaterów oraz świat "Krwi".

Za reżyserię serialu "Krew", który powstał na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu "Blood" odpowiada Marcin Ziębińskie znany m.in. z takich produkcji jak: "Znaki", "Dublerzy", "Komisarz Mama", "Banksterzy". Produkcja stworzona na zlecenie Telewizji Polsat zadebiutuje na platformie Polsat Box już w najbliższy piątek, 27 października. Widzowie będą mogli oglądać ją wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium. To właśnie tam będzie dostępny pierwszy sezon składający się 6 odcinków udostępnianych każdego tygodnia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news