Telewizja

Gorąca jesień w Polsacie. Tych seriali i programów nie możecie przegapić

Piotr Kurek
Gorąca jesień w Polsacie. Tych seriali i programów nie możecie przegapić
1

Polsat przedstawił dziś ramówkę na zbliżający się sezon jesienno-zimowy. Co zobaczycie na kanałach Polsatu i w Polsat Box Go w najbliższych miesiącach?

Największa premierą jesiennej ramówki Polsatu są nowe projekty typu reality show, w tym "The Real Housewives. Żony Warszawy", który widzowie obejrzą już od 6 września w Polsacie. Uczestniczki wybrane w castingu zapracowały na swoją pozycję w różnych biznesowych branżach. Łączą je jednak nie tylko wielkie pieniądze, ale także intrygi i emocje. Format jest znany na całym świecie i przyciąga przed telewizory widzów od 17 lat. Tym razem polscy widzowie będą mogli śledzić losy bohaterek z Polski. W "Temptation Island Polska" (od 6 września) zakochani zamieszkają w oddzielnych willach. Zostaną otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, aby przetrwać? A może z wyspy pokus wrócą już w nowych relacjach?

The Real Housewives. Żony Warszawy

Zmiany pojawiają się też w programie "Nasz nowy dom" (od 7 września), który poprowadzi teraz Ela Romanowska. Towarzyszą jej znani i lubiani architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. Cel pozostał niezmienny - w siedem dni wyremontować domy najbardziej potrzebujących. Na antenę powraca też "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (od 1 września), w którym na scenie przebierać się i śpiewać będą Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski, Magda Kumorek, Marcin Januszkiewicz, Jakub Gąsowski oraz Jagoda Szydłowska. W jury ponownie zasiądą Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski, a w roli prowadzących Maciej Rock i Maciej Dowbor. W nowym sezonie widzowie Polsatu zobaczą także trzeci sezon "Farmy" (od stycznia). Nowi uczestnicy, jeszcze więcej trudnych zadań i pytanie, kto zostanie Super Farmerem.

Jesień w Polsacie. Nowa ramówka już od września

Z serialowych nowości mamy m.in. komediowy "Teściowie" z Joanną Kurowską, Jolantą Fraszyńską, Julią Wieniawą, Cezarym Pazurą, i Cezary Kosińskim. Emisja od 3 września. Podczas prezentacji jesiennej ramówki zaprezentowano nie tylko nowości i niespodzianki, ale także zapowiedzi obowiązkowych punktów programu, bez których widzowie nie wyobrażają sobie oferty stacji. Na antenie m.in. "Ninja Warrior Polska" z udziałem najlepszych zawodników poprzednich edycji. Wielkie emocje także w serialu "Gliniarze". Po dramatycznym finale 20. sezonu, w kolejnym "Przyjaciółki" muszą sprostać życiowym wyzwaniom. Podobnie jak w serialu "Pierwsza miłość", gdzie poza łzami wzruszenia i pięknymi chwilami, nie zabraknie także tych dramatycznych, z wątkiem kryminalnym! W programy pokroju "Ślubne pogotowie" zadbają, by najważniejszy dzień w życiu zakochanych był także tym najbardziej udanym, a gwiazdy serii "Kabaret na Żywo. Młodzi i Moralni 3" postarają się rozbawić widzów, w humorystyczny sposób komentując otaczającą rzeczywistość.

Jest też coś dla widzów VOD Polsat Box Go!, w tym premiery seriali premium. W jesiennej ofercie m.in. "Rafi" z Danutą Stenką i Pawłem Domagałą oraz "Krew" z Małgorzatą Foremniak, Ireneuszem Czopem i Piotrem Trojanem. Wśród nowości także "Grzechy sąsiadów" z Martą Żmudą Trzebiatowską, Marianną Zydek, Michałem Żurawskim i Sebastianem Fabijańskim. Dla fanów znanych już propozycji drugi sezon produkcji "Rodzina na Maxa" i "Swaci".

Doda. Dream Show

Na koniec prezentacji ze sceny pokazano nowy projekt z udziałem Dody. Po sukcesie wiosennej edycji reality show "Doda. 12 kroków do miłości", teraz gwiazda zaprasza na drugi program ze swoim udziałem. Od 4 września na antenie stacji pojawi się "Doda. Dream Show" - program, w którym kamery towarzyszą wokalistce podczas nadchodzącej trasy koncertowej. Widzowie mogą poznać kulisy przygotowań oraz sprawdzić ile trudu i emocji artystka wkłada w funkcjonowanie między występami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu