Netflix

Uzyskaj dostęp do ukrytych kategorii na Netfliksie

KK
Konrad Kozłowski
19

Jeśli miałbym wytknąć Netfliksowi tylko jedną wadę, to w pierwszej kolejności pomyślałbym o wyszukiwaniu i filtrowaniu dostępnych treści. Serwis opiera się przede wszystkim o system rekomendacji, który w wielu przypadkach się sprawdza, ale czasem znacząco ogranicza dostęp do mnóstwa materiałów. Wtedy z pomocą przyjdą takie narzędzia jak właśnie ten dodatek.

Netflix Categories to rozszerzenie dla przeglądarki Chrome pozwalające dotrzeć do ukrytych kategorii Netfliksa. Ukrytych, ponieważ nie są one widoczne z poziomu interfejsu, ale obowiązują wewnątrz serwisu. Każdy z tytułów przypisany jest najczęściej do kilku takich kategorii - po skorzystaniu z dodatku zorientujecie się, że są one bardziej dokładne, niż te ogólnodostępne.

Rozszerzenie Netflix Categories nie potrzebuje dodatkowych uprawnień, nie wysyła i nie odbiera żadnych danych, nie pracuje w tle. Pozwala dodać wybrane kategorie do ulubionych, byśmy w późniejszym czasie mogli bez problemu i wygodnie do nich dotrzeć.

To nie pierwsza sytuacja, w której użytkownicy biorą sprawy w swoje ręce i przygotowują narzędzie pozwalające wycisnąć z Netfliksa jak najwięcej. Z opisywanej przeze mnie wcześniej zaawansowanej wyszukiwarki korzystam regularnie - nie jest nieomylna, ale pozwala dotrzeć do bardzo konkretnych treści lub o konkretnej specyfikacji (obecność lektora etc.).

/\/>

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu