Mobile

Już na wszystkie połączenia Przewozów Regionalnych zakupisz bilety w SkyCash i to z przesiadkami

Grzegorz Ułan
Już na wszystkie połączenia Przewozów Regionalnych zakupisz bilety w SkyCash i to z przesiadkami
13

Wprawdzie do tej pory mogliśmy już kupować przez tę aplikację bilety, ale tylko wybranych przewoźników regionalnych. Dzisiejsza wiadomość o wprowadzeniu opcji zakupu dla wszystkich połączeń Przewozów Regionalnych cieszy tym bardziej, że będzie można zakupić bilety od razu na całą trasę, czyli z prze...

Wprawdzie do tej pory mogliśmy już kupować przez tę aplikację bilety, ale tylko wybranych przewoźników regionalnych. Dzisiejsza wiadomość o wprowadzeniu opcji zakupu dla wszystkich połączeń Przewozów Regionalnych cieszy tym bardziej, że będzie można zakupić bilety od razu na całą trasę, czyli z przesiadkami.

Podobną usługę zaoferował w zeszłym roku CallPay, ale bez przesiadek i czytając ostatnie komentarze w Google Play można odnieść wrażenie, że nie działa to tak jak powinno. Mam nadzieję, że SkyCash dobrze przygotował się do wdrożenia tej funkcji, zwłaszcza, że jest to zrobione w dość mocno rozszerzonym zakresie.

Po wybraniu relacji, aplikacja wyszuka wszystkie możliwe połączenia. Wystarczy wybrać właściwe, określić liczbę osób, zniżki i przejść do płatności. Kwota za zakupione bilety zostanie pobrana z wirtualnej portmonetki SkyCash lub z podpiętej karty. Po zapłacie bilet pojawi się w specjalnej zakładce, skąd możemy go okazać do kontroli. Dodatkowo zostanie przesłany też na podany adres email.

To bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza jeśli chodzi o Przewozy Regionalne, gdzie ciężko znaleźć bezpośrednie połączenia na bardziej odległe trasy.

SkyCash do pobrania z Google Play.
SkyCash do pobrania z App Store.
SkyCash do pobrania ze Sklepu Microsoft.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu