Mobile

Weekendowe promocje mobilne — 27 XI 2015. Czarny piątek 2015

Kamil Świtalski
Weekendowe promocje mobilne — 27 XI 2015. Czarny piątek 2015
11

Dziś nadszedł dzień tak mocno wyczekiwany przez wszystkich miłośników promocji — czarny piątek. Solidne przeceny w tym czasie od kilku lat nie są już domeną wyłącznie Stanów Zjednoczonych, bo i nasze rodzime sklepy coraz śmielej starają się wpisać w ten trend wyprzedaży. Jednak promocje mobilne w du...

Dziś nadszedł dzień tak mocno wyczekiwany przez wszystkich miłośników promocji — czarny piątek. Solidne przeceny w tym czasie od kilku lat nie są już domeną wyłącznie Stanów Zjednoczonych, bo i nasze rodzime sklepy coraz śmielej starają się wpisać w ten trend wyprzedaży. Jednak promocje mobilne w dużej mierze obowiązują globalnie, stąd naprawdę mamy w czym wybierać! 

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl.

Weekendowe promocje mobilne to regularny cykl AntyApps, w ramach którego zawsze w piątek możecie spodziewać się świeżego wpisu z listą przecenionych gier i aplikacji na najpopularniejsze systemy mobilne. Wpis będzie na bieżąco aktualizowany, jeżeli coś nam umknęło, albo zauważyliście przed nami że jedna z pozycji na liście jest już droższa -- nie krępujcie się, proszę, dać nam o tym znać w komentarzach!

W przypadku Androida warto także pamiętać o ich specjalnym sklepie z aplikacjami Amazon Underground, w którym znalazły się wszystkie tamtejsze gry i aplikacje które można pobrać całkowicie za darmo. Obecnie dostęp do serwisu z Polski jest dość problematyczny, dlatego też stworzyliśmy dla was poradnik, w którym podajemy kilka wskazówek które pomogą wam się doń dostać -- zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem Konrada!

 

  • Ariel's World -- za darmo
  • Game Studio Tycoon -- za darmo
  • Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu