Mobile

Nju Mobile dorzuca 8 GB internetu do swojej oferty za 29 złotych

Tomasz Popielarczyk
Nju Mobile dorzuca 8 GB internetu do swojej oferty za 29 złotych
11

Dwie oferty w Nju mobile właśnie zostały dopakowane pakietem 8 GB internetu. Mowa tutaj konkretnie o  „wszystko komórkowe za 29 zł” w nju z rachunkiem i „wszystko komórkowe w nju na kartę”. Dotąd ich użytkownicy otrzymywali do dyspozycji "jedynie" pakiety 2 GB. Niestety oferta nie jest wieczna. P...

Dwie oferty w Nju mobile właśnie zostały dopakowane pakietem 8 GB internetu. Mowa tutaj konkretnie o  „wszystko komórkowe za 29 zł” w nju z rachunkiem i „wszystko komórkowe w nju na kartę”. Dotąd ich użytkownicy otrzymywali do dyspozycji "jedynie" pakiety 2 GB.

Niestety oferta nie jest wieczna. Promocja trwa do 29 lutego 2016 roku. Do tego czasu klienci Nju mobile mogą otrzymać dodatkowe gigabajty przez trzy okresy (cykle) rozliczeniowe. Oznacza to, że przez 3 miesiące otrzymujemy po 10 GB zamiast standardowych 2 GB. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na oficjalnej stronie pod adresem www.njumobile.pl/oferta/10GB. Z informacji na blogu Orange wynika, że ofertą objęci są zarówno nowi jak i obecni klienci.

Warto przypomnieć, że ciągle aktywny pozostaje program lojalnościowy Nju mobile, a to oznacza, że nowi użytkownicy już po sześciu miesiącach otrzymają dwukrotnie więcej gigabajtów niż standardowo - szczegóły znajdziecie w naszej publikacji poświęconej promocji.

Najwyraźniej Nju postawiło sobie za punkt honoru, aby możliwie najbardziej efektywnie spędzić okres świąteczny. Nie jest tajemnicą, że to właśnie wtedy sieci komórkowe mogą liczyć na swoiste tąpnięcie, jeśli chodzi o liczbę nowych klientów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu