E-commerce

Jak zarobić 1000% na jednym produkcie z AliExpress?

Grzegorz Ułan
Jak zarobić 1000% na jednym produkcie z AliExpress?
58

Pewien sklep internetowy na swoim profilu na Facebooku wpadł na genialny pomysł, aby zarobić trochę na tanim produkcie dostępnym aktualnie na AliExpress. Chodzi o popularne bransoletki na rękę, dostępne teraz za mniej więcej 2 zł, oni sprzedają ją za 20 zł.

Wszystko zorganizowane w postaci konkursu na Facebooku, gdzie firma prosi o zostawienie w komentarzu linka do profilu znajomego, w nagrodę udostępniają kod promocyjny obniżający cenę bransoletki do 0 zł z ich sklepowej ceny 69,99 zł.

W rzeczywistości, wystarczy zamówić dla danej osoby na AliExpress rzeczoną bransoletkę w cenie ok. 2 zł z darmową dostawą, a rachunek wychodzi prosty - koszt dostawy 20 zł ponosi osoba, która skorzystała z "promocji", a który trafia do jej organizatora.

Czas dostawy 60 dni, wiadomo jak długo może iść taka przesyłka z Chin.

W rezultacie mamy 8 tysięcy komentarzy osób potencjalnie zainteresowanych „darmową” bransoletką. Myślę, że znaczna część pokusiła się na nią. Nie neguję pomysłu. Przecież to o to chodzi, aby kupić taniej, sprzedać drożej, ale etycznie mocno wątpliwa praktyka. Nic, tylko pozazdrościć pomysłowości.

Link do posta na Facebooku.
Link do bransoletki na AliExpress

Źródło: Wykop.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu