Poradniki

Jak usunąć konto na Tinderze? Prosty poradnik

Błażej Wojciechowski
Jak usunąć konto na Tinderze? Prosty poradnik
0

Tinder to najpopularniejsza aplikacja służąca do randkowania. Jeśli zastanawiasz się jak usunąć konto na Tinderze to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie

Walentynkowy klimat czuć jeszcze w powietrzu. Aplikacje randkowe to świetna metoda na nawiązywanie nowych znajomości bez względu na odległość. Jeśli udało Ci się znaleźć na Tinderze drugą połówkę (lub nie) i chcesz zakończyć swoją przygodę z aplikacją to mamy dla ciebie kilka prostych wskazówek jak usunąć konto na portalu. Zastanawiasz się, czy w ogóle można to zrobić? Odpowiedź brzmi: tak! I to w kilku łatwych krokach.

Jak usunąć konto na Tinderze w aplikacji mobilnej?

Tinder może pochwalić się liczną bazą aktywnych użytkowników. Platforma dostępna jest zarówno w formie aplikacji (na urządzenia z systemem iOS i Android), jak i w przeglądarce. Użytkownicy po uzupełnieniu swojego profilu mogą w prosty sposób łączyć się w pary na podstawie swoich preferencji. Na każdego jednak przychodzi pora. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz już korzystać z Tindera, to najlepszą opcją będzie usunięcie konta. Jak to zrobić? Zacznijmy od aplikacji.

Sprawdź też: Jak usunąć konto na Tik Toku

Aby usunąć konto na Tinder w aplikacji, należy najpierw przejść do szczegółów swojego profilu, który znajduje się w prawym górnym rogu. Tuż pod zdjęciem profilowym znajdziesz zakładkę Ustawienia, z charakterystycznym kołem zębatym. Po wejściu w ustawienia przesuń palcem na sam dół panelu. Znajdziesz tam zakładkę Usuń konto. Po kliknięciu usuń konto aplikacja przeniesie Cię do ekranu, w którym zapyta o przyczynę. Wybierz odpowiednik kafelek z powodem, dla którego chcesz usunąć konto na Tinderze i przejdź dalej. Ostatni ekran zapyta o ostateczną decyzję. Jeśli jesteś gotowy, wybierz opcję Usuń moje konto. I tyle. Twoje konto wraz ze zdjęciami oraz parami zostało usunięte z Tindera. Jeśli masz problem ze zlokalizowaniem zakładki usuń konto, to zerknij na poniższe grafiki. Korzystasz z Tindera na komputerze? W takim razie na pewno zainteresujesz się tym jak usunąć konto z poziomu przeglądarki.

Sprawdź też: Jak usunąć konto na Spotify

Jak usunąć konto na Tinderze na komputerze?

Usunięcie konta na komputerze jest równie proste co w aplikacji. Tak jak w przypadku apki w pierwszej kolejności musisz przejść do swojego profilu, który znajdziesz w formie miniaturki zdjęcia w lewym górnym rogu. Po lewej stronie ekranu otworzy się panel wyświetlający ustawienia. Zjedź na sam dół panelu i wybierz zakładkę usuń konto. Tinder wyświetli kolejno dwa ekrany z pytaniem, czy na pewno chcesz podjąć tę decyzję. Po wybraniu kafelka Usuń konto, twój profil zostanie trwale usunięty z Tindera.

Jak usunąć zablokowane konto na Tinderze?

Jeśli Twoje konto na Tinderze zostało zablokowane i nie masz do niego dostępu, to sprawa usunięcia konta rozwiązała się sama. Nie da się usunąć zablokowanego konta na Tinderze, ponieważ w momencie otrzymania bana wszystkie dane są automatycznie usuwane. Twoje zdjęcia, ustawienia i pary nie będą wyświetlały się innym użytkownikom. Możesz także skontaktować się z obsługą techniczną Tindera, aby upewnić się, że konto zostało usunięte. Pomoc techniczną znajdziesz pod tym adresem.

Pamiętaj, że jeśli posiadasz na koncie aktywną subskrypcję, to samo usunięcie konta może nie być wystarczające. Przed usunięciem konta na Tinderze sprawdź zakładkę subskrypcji dostępną z poziomu ustawień i wybierz opcję anulowania subskrybcji. Gotowe? Świetnie! Teraz możesz spokojnie odinstalować aplikację.

Sprawdź też: Jak usunąć konto na Snapie

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu