Apple

Poznaliśmy ceny i warianty kolorystyczne rodziny iPhone'ów 12! Nie mam wątpliwości, że sprzedadzą się doskonale

Kamil Świtalski
Poznaliśmy ceny i warianty kolorystyczne rodziny iPhone'ów 12! Nie mam wątpliwości, że sprzedadzą się doskonale
97

Prezentacja rodziny smartfonów iPhone 12 już za nami. Oto wszystko co musicie wiedzieć o najnowszych smartfonach Apple!

W jakich kolorach będą dostępne iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max?

Roland Quandt (@rquandt) na swoim Twitterze poinformował o całym zestawie wariantów pamięci i kolorów, które w najbliższy wtorek oficjalnie ma zapowiedzieć Apple dla swoich smartfonów. I to od niego dowiedzieliśmy się, że:

  • iPhone 12 mini  (64 GB / 128 GB / 256 GB) dostępny będzie w wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, czerwony, zielonym oraz niebieskim;
  • iPhone 12 (64 GB / 128 GB / 256 GB) dostępny będzie w wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, czerwony, zielonym oraz niebieskim;
  • iPhone 12 Pro (128 GB / 256 GB / 512 GB) dostępny będzie w wariantach kolorystycznych: grafitowym, srebrnym, złotym oraz pacyficznymgrafitowym, srebrnym, złotym oraz pacyficznym;
  • iPhone 12 Pro Max (128 GB / 256 GB / 512 GB) dostępny będzie w wariantach kolorystycznych: grafitowym, srebrnym, złotym oraz pacyficznym.

Na żadne szaleństwo się nie zapowiada — i szczerze, jestem trochę zawiedziony stosunkowo niewielkim pakietem kolorków tańszych wariantów urządzenia, dlatego liczę, że firma nas w temacie czymś jeszcze zaskoczy. I mam tu na myśli co innego, niż Product Red, który pewnie też w końcu zawita w ofercie :). Warto też wziąć pod uwagę to, że ostatnie plotki na temat nowych iPhone'ów sugerują, że urządzenia doczekają się trochę mniejszego wcięcia, tzw. notcha.

iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max — ceny

Patrząc na nowe produkty Apple często największym "ale" dla wielu potencjalnych kupców pozostaje cena. Nie miejcie złudzeń — taniej niż iPhone SE (2020) nie będzie, ale ceny i tak nie wydają się bardzo przesadzone. Najtańszy wariant iPhone'a 12 Mini miałby został wyceniony, podobnie jak zeszłoroczny iPhone 11, na 3699 zł, zaś jego odrobinę większy brat — iPhone 12 — startować będzie od 4199 zł. Modele Pro, jak można się spodziewać, będą droższe. Ceny iPhone 12 Pro rozpoczynać się będą od 5199 zł, zaś iPhone 12 Pro Max — od 5699 zł.

Czym będzie MagSafe w iPhone'ach?

Złącza MagSafe zniknęły z Macbooków na dobre. Użytkownicy wciąż za nimi tęsknią, a Apple postanowiło wykorzystać tę nazwę na nowo. Tym razem w kontekście... ładowania ich smartfonów. Cała rodzina tegorocznych iPhone'ów doczekała się nowej generacji ładowania bezprzewodowego ze złączem magnetycznym.

Źródło: 1, 2, 3

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu