Apple

Apple Watch rozładowuje się zbyt szybko? Firma łata problem w nowej aktualizacji

Kamil Świtalski
0

Najnowsza wersja oprogramowania dla Apple Watch rozwiązuje irytujące problemy z którymi musi zmagać się część użytkowników.

Nie pamiętam już kiedy ostatni raz Apple wypuściło aktualizację dla któregokolwiek ze swoich urządzeń, po której nie trzeba byłoby robić porządków. iOS? Za każdym razem jakieś problemy, które dotyczą większej bądź mniejszej grupy użytkowników, ale jednak. macOS? Tutaj najwyraźniej pójść "nie tak" może jeszcze więcej rzeczy — dlatego sam już z niepokojem wyglądam najświeższego Big Sur, który potencjalnie może zaserwować mi kilka godzin dodatkowej roboty przy stawianiu systemu na nowo, gdy aktualizacja pójdzie nie tak jak powinna. Użytkownicy Apple Watch też dołączyli do grona nieszczęśników, którym aktualizacja oprogramowania "zepsuła" sprzęt. A dokładniej: skróciła czas pracy na jednym ładowaniu.

watchOS 7.0.2. wydłuży czas pracy Apple Watch na jednym ładowaniu

W informacji na temat nowej wersji systemu nie ma zbyt wielu informacji — to drobna poprawka łatająca (wcale nie takie drobne) problemy napotykane przez użytkowników. Poza lepszym czasem działania na jednym ładowaniu, watchOS 7.0.2. usuwa problem z dostępem do EKG, którego doświadczała część użytkowników nawet w regionach, które oficjalnie mają wsparcie tej funkcji. Wstyd, panie Apple.

Uaktualnienie watchOS 7.0.2 zawiera udoskonalenia oraz poprawki błędów, w tym:

• Rozwiązuje problem, który mógł powodować szybsze wyczerpywanie baterii.

• Usuwa problem, przez który część użytkowników nie miała dostępu do aplikacji EKG, mimo że jest ona dostępna w ich regionie.

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Informacje na temat zawartości uaktualnień związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: https://support.apple.com/HT201222

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu