Huawei

Aktualizacja do opartego na Android Pie EMUI 9 wystartowała! Posiadacze Huawei mają powody do radości

Kamil Świtalski
Aktualizacja do opartego na Android Pie EMUI 9 wystartowała! Posiadacze Huawei mają powody do radości
92

Ostatnio było sporo kontrowersji z Huawei w roli głównej. Cała afera związana z aresztowaniem ich pracownika oskarżonego o szpiegostwo, wcześniej problemy z ekranem w Huawei Mate 20 — trzeba przyznać, że nie był to łatwy czas dla działu dbającego o wizerunek firmy — i to niezależnie od rynku. Przeci...

Ostatnio było sporo kontrowersji z Huawei w roli głównej. Cała afera związana z aresztowaniem ich pracownika oskarżonego o szpiegostwo, wcześniej problemy z ekranem w Huawei Mate 20 — trzeba przyznać, że nie był to łatwy czas dla działu dbającego o wizerunek firmy — i to niezależnie od rynku. Przecież pomiędzy były też problemy z aresztowaniem dyrektorki finansowej w Kanadzie, no i namowa do bojkotu firmy przez Czechy. Firma jednak się nie poddaje i cały czas robi swoje, czyli pracuje nad kolejnymi urządzeniami i aktualizacjami oprogramowania dla tych, które już są na rynku. Teraz powody do radości mają właściciele modeli Huawei Nova 3 oraz Huawei P20 Pro.

Zobacz też: Chińska prasa: Polska „musi zapłacić” za aresztowanie pracownika Huawei

Huawei P20 Pro oraz Nova 3 z EMUI 9 — wystartowały aktualizacje!

Najnowsza wersja ich EMUI oparta jest na najnowszej wersji Androida — czyli 9 Pie. I poza całym szeregiem usprawnień związanych ze stabilnością oraz bezpieczeństwem, ich użytkownicy mogą nareszcie skorzystać z pełnoekranowych gestów, nowego interfejsu, GPU Turbo 2.0, wyszukiwania HiVision, tłumaczeń, specjalnego sejfu na hasła oraz kilku innych pomniejszych zmian. Warto wspomnieć, że w najnowszej wersji system powinien działać sprawniej — to również pierwszy z EMUI który już na poziomie systemu korzysta z dobrodziejstw sztucznej inteligencji.

Zobacz też: Koniec notcha. Kolejny producent przestawia się na dziurkę. Poznajcie Huawei Nova 4

Aktualizacja do EMUI 9 dla  Huawei Nova 3 oraz Huawei P20 Pro już wystartowały — i jeżeli jesteście użytkownikami tych modeli, to możecie już powoli wypatrywać jej w odpowiedniej zakładce w ustawieniach. Jeżeli jeszcze nie czeka tam na was nowa wersja oprogramowania — to, niestety, trzeba będzie się uzbroić jeszcze w odrobinę cierpliwości, ale powinna się tam niebawem pojawić.

Czytaj również:

Huawei w końcu zaczyna dbać o aktualizacje? Lista smartfonów z EMUI 9.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile