Seriale

HBO imponuje zapowiedziami - tylko spójrzcie na plany na ten rok!

Konrad Kozłowski
14

Zgodnie z tradycją HBO zaprezentowało wideo zapowiadające premiery, które czekają nas na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy. Konkurencja ma się czego obawiać!

Najbardziej wyczekiwaną premierą tego roku jest bez wątpienia ostatni sezon Gry o tron. Data premiery 8. sezonu została już podana, zaczekamy do połowy kwietnia, dlatego przez cały ten czas będziemy żyć nowymi materiałami z nadchodzących odcinków. W opublikowanym przez HBO klipie takowych nie brakuje, więc fani serialu z całą pewnością wielokrotnie i dokładnie będą oglądać materiał promocyjny stacji na 2019 rok.

Ale nie tylko Grą o tron człowiek żyje! Zestaw nowych i powracających produkcji jest niezwykle silny. Na antenę powrócą Wielkie kłamstewka, gdzie do obsady dołączyła Maryl Streep. Powrócą także tak znane serie jak  The Duece, The Shop, Divorce, Ballers, Sukcesja, Veep (ostatni sezon), Dolina Krzemowa, Pokój 104 i Przegląd tygodnia z Johnem Oliverem, a także jedno z największych zaskoczeń zeszłego roku Barry.

Nowe seriale na HBO w 2019

Czarnobyl na HBO w 2019

Wśród nowych serii zaprezentowane zostały urywki seriali: Euphoria, The Righteous Gemstones, Mrs Fletcher, Years and Years, Gentleman Jack, Los Espookys, Catherine The Great. Moją uwagę przykuła zapowiedź mini-serii Czarnobyl będącej koprodukcją HBO i brytyjskiej telewizji Sky. Seria pokaże nam wydarzenia związane z katastrofą z 1986 roku, wyjaśni dlaczego do nich doszło i przedstawi to z perspektywy osób, które starały się walczyć z jej konsekwencjami. W obsadzie między innymi Jared Harris, Stellan Skarsgard i Emily Watson. Niezwykle ciekawie zapowiada się także His Dark Materials oparty na serii książek Philipa Pullmana (produkuje New Line Cinema dla BBC One i HBO). Opowie o dwójce nastolatków, którzy z użyciem magii podróżują po wielu wymiarach. Występują m. in. Dafne Keen, Lin-Manuel Miranda, Jamec McAvoy i Ruth Wilson. Nie mogę doczekać się pierwszych materiałów z Watchmen - czyżby DC nareszcie otrzymało serial na miarę produkcji z konkurencyjnej stajni?

W tym roku na HBO czekają nas także: seria i filmy dokumentalne The Case Against Adnan Syed, The Inventor: Out For Blood in Silicon Valley, What's My Name: Muhammad Ali. Warto też wspomnieć o powrocie Deadwood w postaci filmu, a także produkcji z Jeffrey'm Wrightem o tytule O. G.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu