Gry

GOG startuje z szaleństwem zimowych wyprzedaży. Serwuje też świetną grę za darmo!

Kamil Świtalski
0

Myśleliście że darmowe Layers of Fear to już koniec niespodzianek w kwestii gier na dziś? Nic z tych rzeczy, polski sklep GOG.com startuje właśnie z kolejną turą swojej świątecznej promocji, w której nie tylko przecenia gry nawet o 90%, ale też serwuje świetną produkcję całkowicie za darmo!

Kolejna tura promocji — gry Bethesdy nawet o 75% tańsze!

Zanim przejdziemy do darmowych gier, przyjrzyjmy się tym, które możemy zgarnąć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Bo jak to zwykle u nich bywa w czasach wyprzedaży, naprawdę jest się w czym obłowić. Trwa promocja, w ramach której za 9,99 zł można kupić gwiazdkę, a w ramach niej zgarnąć grę-niespodziankę. Za każde zakupy powyżej 50 zł w bonusie dostaniemy grę Hard West, a jeżeli wartość koszyka przekroczy 130 zł — do naszego konta dodane zostanie także Master of Orion (które, co ważne, teraz też jest solidnie przecenione!). Ale katalog Bethesdy przeceniony jest nawet do 75%, a w nim czekają takie perełki jak paczkaDOOM II + Final DOOM za niespełna 9 złotych. Za śmiesznie niskie kwoty czekają też gry z katalogu Lucasfilm — w tym m.in.STAR WARS™: Knights of the Old Republic za trochę ponad 12 złotych. No a jeżeli lubicie stare części Mortal Kombat, to składanka pierwszych 3 części za 5 złotych absolutnie nie powinna ujść waszej uwadze! Pełną listę gier objętych promocją znajdziecie pod tym linkiem. Oferta jest ważna do 26 grudnia, do godziny 23:59.

Jest i darmowa gra: Oxenfree!

Oprócz świetnych ofert cenowych, GOG zachęca do odwiedzenia ich oferując wspaniałe Oxenfree za darmo. I podobnie jak w przypadku darmowego Layers of Fear -- warto się pospieszyć, bo rzecz jest ograniczona czasowo. By dodać grę do naszego konta mamy jeszcze niespełna 48 godzin (21 grudnia, 14:59). A o tym, że jak najbardziej warto zagrać w ten tytuł dość mocno przekonywał was Artur w swojej recenzji. To kawał świetnej przygody, obok której nikt nie powinien przejść obojętnie.

Oxenfree

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu