Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Games With Gold w czerwcu. Gry na Xbox One i Xbox 360

PK
Piotr Kurek
1

Microsoft zaprezentował gry, które w ramach usługi Xbox Live Games With Gold zagrają gracze w czerwcu i na początku lipca.

Majowe gry w usłudze Games With Gold mogły rozczarować wielu. Bo bardzo fajnym kwietniu dostaliśmy mniej ekscytujące tytuły — przynajmniej jeśli nie jesteśmy fanami golfa. W przyszłym miesiącu również otrzymamy grę sportową. A będzie to NHL 19. W sam raz na zakończenie Pucharu Stanleya. Jakie gry Microsoft przygotował dla subskrybentów swojej usługi Xbox Live Gold na czerwiec i początek lipca?

NHL 19, czyli najnowsza odsłona cyfrowego hokeja od EA, dostępna będzie od 1 do 30 czerwca. Gry nie trzeba nikomu przedstawiać — najlepsze drużyny, prawdziwe nazwiska, liga NHL oraz świetna i dynamiczna rozgrywka — idealna alternatywa dla osób, które nie lubią gry w piłkę nożną i serii FIFA. 16 czerwca do usługi dołączy Rivals of Aether. To bijatyka Dana Fornace'a prowadzona w świecie, w którym walczące ze sobą cywilizacje zbierają siły Ognia, Wody, Powietrza i Ziemi. W trybie lokalnym może konkurować czterech graczy, a w trybie online — dwóch. Nie jest to krzykliwa produkcja, ale powinna przypaść do gustu osobom szukającym ciekawej i utrzymanej w stylu retro zabawy.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox One

Przyszły miesiąc to także dwa ciekawe tytuły dla posiadaczy konsol Xbox 360. Pierwszych z nich, który będzie dostępny między 1 a 15 czerwca, jest Portal — fantastyczna gra logiczna od Valve, w której jako mierzymy się z zagadkami opartymi o portale otwierające przejścia między dwiema lokacjami na mapie. 16 czerwca będziecie mogli pobrać i zagrać w Earth Defense Force 2017. To wydana w 2007 strzelanina z perspektywy trzeciej osoby, w której ponownie będziemy zmuszeni do uratowania świata przed najeźdźcami z kosmosu. Obie gry dostępne będą także dla graczy korzystających z konsol Xbox One — dzięki usłudze wstecznej kompatybilności.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox 360

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: