Gry

PlayStation Plus w czerwcu. Gry na PlayStation 4

Piotr Kurek
PlayStation Plus w czerwcu. Gry na PlayStation 4
0

Sony zaprezentowało tytuły, w które zagramy w ramach usługi PlayStation Plus w przyszłym miesiącu.

Końcówka miesiąca do czas, w którym Sony prezentuje gry, jakie trafią w pierwszy wtorek kolejnego miesiąca do usługi PlayStation Plus. 4 czerwca będziecie mogli przypisać do swoich kont dwa ciekawe i zupełnie różne tytuły.

Czerwiec będzie bardzo zróżnicowany. Do oferty PlayStation Plus zawita Borderlands: The Handsome Collection oraz Sonic Mania. Pierwsza z nich to reedycja znanej i popularnej serii. Znajdziecie w niej Borderlands: The Pre-Sequel i Borderlands 2 wraz z dodatkami. Gry oferują zabawę dla jednego gracza lub tryb kooperacyjny do 4 graczy. Więcej o samej grze przeczytacie w tekście Znajomi, cztery pady i wygodna kanapa – do nowego Borderlands to połączenie idealne.

Drugi tytuł to nostalgią pełną gębą. Gra czerpie garściami z pierwszych odsłon serii Sonic The Hedgehog nie tylko dzięki przeniesieniu klasycznych poziomów, ale także za sprawą trójki bohaterów, których każdy fan serii rozpozna od razu. To Sonic, Tails i Knuckles, którzy będą grywalnymi postaciami. W grze nie brakuje jednak nowości, w tym nowych trybów, czy dedykowanych dla konkretnych bohaterów umiejętności.

Warto pamiętać, że zanim zacznie obowiązywać nowa oferta PlayStation Plus, macie szanse pobrać i przypisać do swojej biblioteki gry z maja. Są nimi Overcooked i What Remains of Edith Finch. Oba tytuły powinny być dostępne do 4 czerwca.

Zobacz też: PlayStation 4 prawie na szczycie listy najlepiej sprzedających się konsol w historii. Rewelacyjny wynik, Xbox One daleko w tyle

PlayStation Plus. Co z grami na PlayStation 3 i PlayStation Vita?

Jeśli szukacie gier na PS3 i PS Vita to niestety muszę Was rozczarować. Sony przestało oferować tytuły na te konsole w ramach usługi PlayStation Plus. Od marca, w abonamencie znajdują się tylko pozycje na PlayStation 4. Warto jednak dodać, że w przyszłości mogą pojawić się tytuły, w które zagracie także na PS3 i PS Vita dzięki tak zwanemu Cross-Buy, która przy zakupie lub do daniu do biblioteki gry na PlayStation 4 w wersji cyfrowej, automatycznie przypisuje do konta wersję tej samej gry na PlayStation Vita i PlayStation 3.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu