Gry

Wkrótce startują targi E3. Kiedy odbędą się najważniejsze konferencje?

Kamil Świtalski
Wkrótce startują targi E3. Kiedy odbędą się najważniejsze konferencje?
5

Wielkie święto graczy, czyli targi E3, startują już za kilka dni. I mimo że najwięcej dziać się będzie na miejscu, gdzie mali i duzi twórcy będą prezentować swoje gry i specjalnie z myślą o imprezie przygotowują ich dema, to będąc po drugiej stronie świata także mamy szanse uszczknąć sobie odrobinę towarzyszących im emocji. A wszystko dzięki transmisjom konferencji. Gdzie obejrzeć konferencje z E3 2019 i o której odbędą się poszczególne prezentacje? 

Konferencje E3 2019: gdzie i o której się odbędą?

Lista tegorocznych konferencji na E3 jest pokaźna, chociaż... zabrakło tam co najmniej dwóch mocnych graczy. Nintendo, zgodnie z przewidywaniem, w tym roku również postawi na własny Direct, na targach zaś skupi się na prezentacji gier które ma w swojej ofercie. Zaskoczeniem jednak jest brak Sony, które rzekomo nie ma nic aż tak mocnego do zaprezentowania, by gromadzić tłumy i zabiegać o ich uwagę. Electronic Arts nie ma jednej, głównej, prezentacji — zapowiada serwowanie nowości ze świata swoich gier przez całą sobotę, 8. czerwca. Wśród zapowiedzianych bloków znalazły się poświęcone m.in. Star Wars Jedi: Fallen Order, Battlefield, The Sims 4 — no i obowiązkowym zestawem sportówek. Microsoft na widowisko zaprasza w niedzielę, 9. czerwca, o godzinie 22. Następnie coś dla nocnych marków w nocy z niedzieli na poniedziałek (czyli już 10. czerwca), o 2:30 polskiego czasu rozpocznie się konferencja Bethesdy, zaś o 4 Devolver Digital. W znacznie lepszych godzinach czekają na nas w poniedziałek: o 19 PC Gaming Show, zaś o godzinie 22 o nowościach opowie Ubisoft. O północy zaś, czyli technicznie biorąc już we wtorek, 11. czerwca, zacznie się prezentacja AMD Next Horizon Gaming, o 1:30 Kinda Funny Games Showcase, a o 3 nad ranem wielkie show zapowiedziało Square Enix. A jak wiadomo — w tym roku jest na co czekać, ma być nowa gra z Avengersami i coś więcej na temat Final Fantasy VII Remake! Finałem ma być Nintendo Direct, który odbędzie się 11. czerwca o godzinie 18 czasu polskiego.

Daty i godziny prezentacji E3 2019 (polskiego czasu):

  • 8. czerwca: Eletronic Arts;
  • 9. czerwca, 22:00 — Microsoft;
  • 10. czerwca, 2:30 — Bethesda;
  • 10. czerwca, 4:00 — Devolver Digital;
  • 10. czerwca, 19:00 — PC Gaming Show;
  • 10. czerwca, 22:00 — Ubisoft;
  • 11. czerwca, 0:00 — AMD Next Horizon Gaming;
  • 11. czerwca, 1:30 — Kinda Funny Games Showcase;
  • 11. czerwca, 3:00 — Square Enix;
  • 11. czerwca, 18:00 — Nintendo (Direct).

Gdzie oglądać konferencje E3 2019 — będziemy Was informować na bieżąco. Spodziewajcie się zatem regularnych aktualizacji tego wpisu z odnośnikami i osadzonymi materiałami, które pozwolą Wam być na bieżąco!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu