Samsung

Fani Samsunga będą niepocieszeni. Najmocniejszy tablet jednak z notchem?

Kamil Świtalski
Fani Samsunga będą niepocieszeni. Najmocniejszy tablet jednak z notchem?
1

Samsung na swojej oficjalnej stronie pomocy zamieścił grafikę tabletu z notchem. Czyżby to był Galaxy Tab S8 Ultra?

Rynek tabletów w ostatnich latach jest dość nudny i monotonny. Tak naprawdę mamy iPada... i długo, długo, dłuuugo, nic. Coś tam zaczyna się zmieniać w związku z tym, że do akcji ma w niedalekiej przyszłości dołączyć m.in. firma Oppo, zaś kilka tygodni temu do sklepów trafił realme Pad. Mimo wszystko na Androidzie królem wciąż pozostaje Samsung. Mają w tym segmencie sprzęt właściwie na każdej półce cenowej — a testowany przeze mnie w 2020 roku Galaxy Tab S7+ był kawałem solidnego sprzętu. I nie dziwi mnie ani trochę, że fani tabletów z Androidem wypatrują powoli jego następcy, a tym miałby być Samsung Galaxy Tab S8, który... najwyraźniej dorobi się charakterystycznego wcięcia. Tak, notcha.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra z notchem? Na to wygląda

Specyfikacja Samsunga Galaxy Tab S8 (właściwie wszystkich wariantów) nie jest już tajemnicą — wyciekła kilka dni temu i... tak naprawdę po oficjalnej premierze spodziewamy się wyłącznie oficjalnego potwierdzenia tych informacji. Design... właściwie też już nie powinien być dla nikogo specjalnym zaskoczeniem, bo plotkowało się o nim wcześniej. Były nawet wykonane przez fanów rendery. Teraz jednak wygląda na to, że wygląd nowego tabletu zdradza... oficjalna strona wsparcia Samsunga (dotycząca Bixby), gdzie pojawiła się grafika z tabletem który ma "zakole":

Tablet na powyższej grafice wygląda dokładnie tak, jak na wcześniejszych przeciekach. Różnica jest tylko taka, że tutaj widzimy go podpiętego do klawiatury.

Czy te rewelacje się potwierdzą, a Samsung faktycznie pospieszył się ze zdjęciem na stronie? Cóż, wiele na to wskazuje — koreańskiemu gigantowi rzadko kiedy udaje się utrzymać projekty w tajemnicy, bo większość wycieka im znacznie wcześniej i brakuje miejsca na niespodzianki. Ale widząc wcięcie w tablecie zastanawiam się, czy firma jeszcze w ogóle pamięta jak to robiła z takich rozwiązań żarty, kiedy Apple zaproponowało je w swoim smartfonie? ;-)

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu