Samsung

Galaxy S8 bez minijacka i przycisku home? [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Galaxy S8 bez minijacka i przycisku home? [prasówka]
42

Pojawiają się kolejne doniesienia o Galaxy S8. Źródła sugerują, że smartfon będzie pozbawiony nie tylko złącza minijack ale również przycisku home.

Galaxy S8 bez minijacka i nie tylko

Samsung miałby zrezygnować w Galaxy S8 ze złącza minijack. Alternatywą dla niego byłoby USB-C, do którego użytkownik podłączałby słuchawki, korzystając ze specjalnego adaptera. Ten oczywiście znalazłby się również w zestawie. Na tym nie koniec. Inne źródła donoszą o usunięciu przycisku home. Samsung miałby iść w kierunku optycznego rozpoznawania odcisków palców wbudowanego w ekran. To pozwoliłoby na zastosowanie większego wyświetlacza przy mniejszych gabarytach całej konstrukcji. Mówi się również o dopełniających to wszystko głośnikach stereo. Pokrywa się to z innymi plotkami o smartfonie, o których pisaliśmy wcześniej.

Assassin's Creed III za darmo

Ubisoft w ramach Ubi30 daje nową grę. Tym razem będzie to Assassin's Creed III. Produkcja jeszcze dziś ma zostać udostępniona na stronie promocji. Nie jest to może najlepsza część serii i wielu graczy zarzucało jej wtórność oraz brak jakichkolwiek innowacyjnych elementów rozgrywki. Nadrabia jednak barwnym światem, bo rozgrywa się w czasach walki Stanów Zjednoczonych o niepodległość. Jak to mówią "darowanemu...".

Pebble Time 2 i Core anulowane

Zgodnie z przewidywaniami przejęcie Pebble przez Fitbit kończy się tragicznie dla fanów tej marki. Anulowano właśnie projekty Pebble Time 2 oraz Core. Oba były finansowane za pomocą Kickstartera. Klienci, którzy wpłacili pieniądze mają otrzymać zwroty. Fitbit zaproponował pracę 40 proc. kadry wchodzącej w struktury Pebble. Widać zatem wyraźnie, że doszło tutaj nie tyle do przejęcia firmy co po prostu myśli technologicznej, pracowników oraz ewentualnych patentów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu