Filmy

Filmowy Uncharted w końcu z datą premiery. Już wkrótce poznamy nowe przygody Nathana Drake'a

Piotr Kurek
Filmowy Uncharted w końcu z datą premiery. Już wkrótce poznamy nowe przygody Nathana Drake'a
0

Seria Uncharted zakończyła się w 2016 r. grą z podtytułem „Kres Złodzieja”. Jednak nie było to ostatnie pożegnanie z Nathanem Drakem. Łowcę nagród zobaczymy wkrótce w kinach.

Kinowe „Uncharted” rodzi się w wielkich bólach. Pierwotnie mówiło się, że filmowa adaptacja serii gier studia Naughty Dog trafi na srebrne ekrany w 2016 r. Tak się jednak nie stało -- produkcja doczekała się jedynie zmiany reżyserów, czy scenarzystów. Obsadzono za to rolę głównego bohatera. Nate’a ma zagrać Tom Holland, którego ostatnio możemy oglądać w superprodukcjach Marvela -- głównie w kostiumie Spider-Mana. Jednak wraz z ogłoszeniem nowego planu wydawniczego Sony, dowiadujemy się, że nowe przygody łowcy nagród i jego grupy przyjaciół zobaczymy już w przyszłym roku.

Zobacz też: Ta filmowa adaptacja Uncharted wciska w fotel. Sami zobaczcie: tak powinny wyglądać adaptacje gier

Serwis Hollywood Reporter, który dotarł do planu wydawniczego Sony Pictures na przyszłe lata, filmowe „Uncharted” do kin trafi 18 grudnia 2020 r. Jak będzie wyglądała fabuła tej produkcji? Tego nie wiemy. Możemy się jednak domyślać, że z racji wieku Hollanda, który w tym miesiącu skończył 23 lata, akcja osadzona będzie w czasie, gdy Nate dopiero rozpoczynał swoją karierę łowcy nagród. Patrząc jednak na wydane gry z serii, możemy spodziewać się widowiskowych pościgów, potyczek oraz zapierających dech w piersi lokacjach. Pod warunkiem, że film rzeczywiście trafi do kin w zapowiedzianym terminie. „Uncharted” było przesuwane w czasie wielokrotnie i niewykluczone, że i tym razem będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

„Uncharted” trafi do kin 18 grudnia 2020 r.

Zobacz też: PlayStation 4 doczekało się prawdziwej perełki. Recenzja Uncharted 4: Kres Złodzieja

Nie znamy też żadnych innych aktorów, którzy pojawią się u boku Toma Hollanda. Po kilku zmianach na stanowisku reżysera, funkcję tę w tej chwili sprawuje Dan Trachtenberg, o czy wspominaliśmy na początku roku w tekście Uncharted ma szansę być najlepszą filmową adaptacją gry — zmienił właśnie reżysera. Trachtenberg odpowiadał między innymi za ciepło przyjęte „10 Cloverfield Lane”. Wcześniej z tego stanowiska zrezygnowali Shawn Levy, Seth Gordon, David O. Russell, czy Neil Burger. Nad scenariuszem, jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, pracuje Joe Carnahan.

Źródło: Hollywood Reporter

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu