Sport

F1 TV Pro dostępna w Polsce - spełnienie marzeń każdego kibica

33

Zgodnie z zapowiedziami i oczekiwaniami - usługi F1 TV Pro i Access są już dostępne w Polsce. Oczywiście transmisje z wyścigów Formuły 1 okraszone komentarze i wszystkimi dodatkowymi treściami wciąż możecie oglądać na kanałach Eleven, ale kibice z pewnością docenią możliwości nowej platformy.

Jeszcze jakiś czas temu oglądanie transmisji z weekendów F1 wcale nie było takie łatwe. Oferta Player.pl wygasła, ale z pomocą nadeszła platforma Eleven i propozycje partnerów. Ale włodarze F1 wymarzyli sobie własny serwis, który da widzom/kibicom jeszcze więcej niż inni. I tak się właśnie stało - w lutym poznaliśmy ich ogólny pomysł na F1 TV, a później wszystkie szczegóły. Aktualnie oferta jest już nie tylko w pełni znana, ale i dostępna dla kibiców z Polski.

Przed nami GP Hiszpanii już w ten weekend, więc to będzie dobra okazja sprawdzić w akcji F1 TV Pro oraz F1 TV Access.

F1 TV Pro i Access - Formuła 1 online na żywo i nie tylko

Skąd dwie nazwy? Ponieważ F1 proponuje fanom dwie typy oferty - wzbogaconą i uboższą. Ta druga, o nazwie F1 TV Access, otwiera drzwi do pełnych powtórek, podsumowań i highlightsów, a także archiwalnych nagrań z wyścigów oraz materiałów dokumentalnych. Do tego należy doliczyć aktualizowanych na żywo czasówek oraz mapy, a także pełnej historii zużycia opon i wybranych radio zespołów. To wszystko za 2,99 euro miesięcznie lub 24,29 euro za cały rok.

Druga z usług, to pełen komplet tego, co powyżej oraz dodatkowo: transmisje na żywo z treningów, kwalifikacji oraz samego wyścigu, dostęp do kamer z bolidów oraz możliwość ciągłego nasłuchiwania rozmów przez radio każdego z zespołów, a także pełnych statystyk na żywo. Za takie przyjemności odrobinę dopłacimy - miesięczna stawka to 7,99 euro lub 58,49 euro z góry za rok.

Aktualnie wszystkie te funkcje są dostępne w wersji online na www, ale wkrótce mają zawitać także do aplikacji, które trafią na Androida, iOS-a, Android TV, Apple TV, Amazon Fire i inne. Do tego czasu raczej wstrzymałbym się z wykupieniem subskrybcji,

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: