HP

Drukarka gamingowa naprawdę istnieje! Możecie ją wygrać w naszym konkursie!

Tomasz Popielarczyk
Drukarka gamingowa naprawdę istnieje! Możecie ją wygrać w naszym konkursie!
25

Z okazji 1 kwietnia opublikowaliśmy artykuł o drukarkach gamingowych. Nawiązywaliśmy w nim do urządzenia HP gamINK 2136 Pro RGB. Oczywiście wszystko było żartem, co jednak nie oznacza, że ów sprzęt nie istnieje. Mało tego - możecie go teraz zgarnąć w naszym konkursie.

Primaaprilisowy żart, który zrealizowaliśmy wspólnie z x-komem okazał się strzałem w dziesiątkę. Niektórzy z Was faktycznie uwierzyli w drukarki gamingowe. I trudno się dziwić, bo w tekście umieściliśmy rzeczywiste zdjęcia tego sprzętu. Ale to nie wszystko. Na kanale x-kom pojawił się materiał wideo, w którym możecie zobaczyć sprzęt w akcji.

X-kom przygotował nawet landing, na którym drukarka była prezentowana zupełnie tak, jakby była faktycznie sprzedawanym urządzeniem. I choć oczywiście część (no ok - większość) jej cech oraz elementów specyfikacji pachniała absurdem, wyglądało to bardzo wiarygodnie.

To wszystko prowadzi nas jednak do ciekawej konkluzji - drukarka gamingowa istnieje naprawdę! Jak powstała i jaki rzemieślnik stoi za jej stworzeniem? Tutaj wyjaśnieniem będzie kolejny materiał wideo. Czapki z głów!

Staszek "Tips" Wiertelak dokonał rzeczy niemożliwej. Rozbieżność między tym, jak sprzęt wyglądał przed modyfikacją, a jaki otrzymaliśmy efekt jest kolosalna. Dodanie podświetlenia RGB sterowanego pilotem, które uruchamia się wraz z drukarką to absolutny strzał w dziesiątkę. Modyfikacji poddano nawet karton, który teraz wygląda tak, jakby był wyciągnięty prosto ze sklepu. Jeżeli obejrzeliście materiał do końca, z pewnością przyznacie mi rację.

Co szczególnie istotne - ta drukarka dalej działa! Normalnie drukuje, skanuje i łączy się z komputerem. To w pełni funkcjonalny sprzęt, który... x-kom postanowił oddać czytelnikom Antyweba.

Konkurs!

W związku z tym my organizujemy konkurs. Do wygrania jest drukarka HP gamINK 2136 Pro RGB oraz bon o wartości 100 zł na zakup tuszy HP (obawiam się, że nie są to specjalne, gamingowe tusze Masterrr Race...). Co trzeba zrobić, żeby ją zgarnąć? Odpowiedzieć na pytanie:

Jaki jeszcze gamingowy sprzęt chętnie zobaczylibyście w sklepach? Co powinien posiadać?

Sprzedajcie nam swoje pomysłu na gamingowe adidasy, odkurzacze, krany itd. Im bardziej wykręcony koncept tym lepiej. Najciekawsza odpowiedź, która nas urzeknie wygrywa, a jej autor dostanie od x-komu gamingową drukarkę i bon na tusze. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 7 kwietnia do godziny 23:59. Zwycięzcę wyłonimy maksymalnie do piątku 12 kwietnia br. Powodzenia!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu